Czwartek, 2017.09.21 Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Nowa Kayah na komórkę i komputer

skala_okladka_cd
Dwa utwory Kayah, które nie znalazły się na najnowszym krążku wokalistki zatytułowanym Skała i nie były jeszcze nigdzie opublikowane, będą wkrótce dostępne w serwisie muzycznym Muzodajnia. Właśnie rozpoczęły się zapisy do newslettera MMS, który poinformuje o premierach tych utworów.

Nowa płyta Kayah dostępna była w serwisie Muzodajnia jeszcze przed premierą sklepową, a singiel Jak skała po tygodniu sprzedaży zajmuje pierwsze miejsce na liście Top Muzodajni - najbardziej popularnych i najczęściej ściąganych utworów na telefon i komputer. Wkrótce pojawią się na stronie dwie najnowsze piosenki Kayah, niedostępne ani na płycie, ani w żadnym innym miejscu w internecie. Pierwszy utwór zostanie opublikowany w październiku.

Skała to ósmy album Kayah. Po sukcesach takich płyt jak Kamień, Zebra, Kayah i Bregovic, JakaJaKayah i StereoTyp, artystka powróciła z nową, w pełni autorską płytą.

Muzodajnia to największy w Polsce sklep internetowy oferujący setki tysięcy legalnych utworów. Oferuje szeroki wybór gatunków muzycznych, premierowe utwory polskich wykonawców, a także najświeższe informacje z rynku muzycznego. Z Muzodajni można ściągać piosenki prosto na komórkę i komputer. Serwis dostępny jest dla klientów wszystkich sieci komórkowych.
Projekt i realizacja: direktpoint