Środa, 2017.09.20 Eustachego, Faustyny, Renaty

Wniebowianki rzucone

Pozytywna energia płynąca ze sceny. Widownia wypełniona osobami zaangażowanymi w wspólny śpiew z Deus Meus. Nowy krążek grupy trafił do sprzedaży 25. kwietnia.

W piątek 20. kwietnia odbyła się oficjalna premiera nowej płyty Deus Meus Wniebowianki. Wyjątkowy koncert premierowy odbył się w Warszawie. Publiczność nie zawiodła i wypełniła szczelnie Dobre Miejsce. Koncert rozpoczął się od... ostatniego utworu z płyty Taka cisza w nas. Przejmujący utwór zaintrygował publiczność, która prawdopodobnie nie spodziewała się takiego otwarcia. Następnie na scenie pojawił się Tomasz Zubilewicz wraz z o. Andrzejem Bujnowskim OP, którzy przybliżyli publiczności historię zespołu i jak powstawały nowe piosenki z krążka Wniebowianki.Koncert premierowy Wniebowianki trwał ponad dwie godziny. Na nowej płycie Deus Meus są piosenki, których melodia aż porywa nas do tańca, ale i są chwile muzycznego ukojenia i skupienia. Tak też wyglądał piątkowy występ Deus Meus w Warszawie.

Publiczność śpiewała, tańczyła, modliła się. Najpierw wybrzmiały utwory z nowej płyty, były bisy, a następnie Deus Meus zagrał jeszcze kilka swoich przebojów z poprzednich krążków.Po zakończeniu koncertu Deus Meus spotkał się z publicznością, było podpisywanie płyt, plakatów, były rozmowy, długie rozmowy i wiele radości z wspólnego przebywania. Już niebawem będzie można zobaczyć pełną fotorelację i materiały wideo z premierowego koncertu Wniebowianki.

Wydawcą i dystrybutorem krążka Wniebowianki jest wydawnictwo Bonart Management. Szczegóły można zobaczyć na www.deusmeus.pl bądź www.facebook.com/deusmeus
Projekt i realizacja: direktpoint