Niedziela, 2017.08.20 Bernarda, Sabiny, Samuela
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

bilety

Koncert Within Temptation przeniesiony na jesień

within_temptation_foto
Zaplanowany na 15. marca warszawski koncert Within Temptation został przeniesiony na 23. października w związku z ciążą wokalistki Sharon den Adel. Miejsce pozostaje bez zmian - występ odbędzie się w Klubie Stodoła. Bilety zachowują ważność. Ewentualne zwroty przyjmowane są w miejscu zakupu biletów.

Wyższe ulgi na przejazdy dla studentów od nowego roku

paragraf_sepia
Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę okołobudżetową wprowadzającą m.in. wyższe ulgi dla studentów na przejazdy pociągami i autobusami. Od 1. stycznia 2011 r. wzrosną one do 51 proc.

Zwrot biletów na koncert Monáe

janelle_monae_foto
Z powodu braku wyznaczenia nowego terminu koncertu przez zespół Janelle Monáe w najbliższym czasie, bilety na odwołany koncert można zwracać w punktach ich zakupu.

Ostatnie bilety na Apocalyptikę w Warszawie

apocalyptica_foto
W sprzedaży zostały ostatnie bilety na warszawski występ formacji Apocalyptica - poinformował organizator koncertu. Finowie zagrają 25. października w Klubie Stodoła. Poznański koncert, który odbędzie się w Eskulapie 22. października, został już wyprzedany.

Koncert Limp Bizkit wyprzedany

limp_bizkit_foto
Skończyły się bilety na warszawski koncert Limp Bizkit, który odbędzie się 9. października w warszawskiej Stodole. Przed występem nie będzie już prowadzona sprzedaż wejściówek - zapowiedział organizator koncertu.

Koncert Petera Doherty odwołany

peter_doherty_foto
Organizator koncertu Petera Doherty  w Warszawie, zaplanowanego na 11. czerwca 2010 roku w Amfiteatrze na Bemowie, oświadczył, że występ został odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora.

Bilety na koncerty Apocalyptiki w sprzedaży

apocalyptica_foto
Rozpoczęła się sprzedaż biletów na polskie występy formacji Apocalyptica. Zespół wystąpi 22. października w poznańskim klubie Eskulap i 25. października w warszawskiej Stodole.

Roger Waters The Wall Live w Polsce

the_wall_live
Roger Waters wystąpi w Polsce z projektem The Wall Live. Koncert odbędzie się 18. kwietnia 2011 w Atlas Arenie w Łodzi. Show zaplanowano w ramach trasy koncertowej z okazji 30. rocznicy wydania albumu The Wall. W ramach trasy Waters wystąpi w 2011 roku w 30 europejskich miastach. Występy Watersa z legendarną Ścianą Pink Floydów będą pierwszymi od 20. lat publicznymi wykonaniami The Wall.

Koncert Mari Boine przesunięty na czerwiec

cuovgga_airras_okladkacd
Planowany na 17. maja koncert Mari Boine w Filharmonii Narodowej w Warszawie został przełożony na 7. czerwca. Jak poinformował organizatorów management artystki, Mari Boine jest poważnie chora (m.in. ma rozległe zapalenie gardła) i przebywa w klinice w Oslo.

Bilety na Limp Bizkit trafiły do sprzedaży

limp_bizkit_foto
ozpoczęła się sprzedaż biletów na jedyny polski występ Limp Bizkit. Grupa zagra 9. października w warszawskim klubie Stodoła. Bilety kosztują 130 zł w przedsprzedaży oraz 150 zł w dniu koncertu.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość