Środa, 2017.08.23 Apolinarego, Miły, Róży
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

Boże Ciało

Jednego Serca Jednego Ducha 2012 na CD i DVD

jednego_serca2012_okladkadvd
Blisko 50 osób od techniki estradowej, ponad 100 wolontariuszy, prawie 200 artystów, a przede wszystkim 40 000 chórzystów na widowni - oto największe wydarzenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2012 można już obejrzeć w domu - rejestracja wydarzenia ukazała się na płytach.

Tegoroczny album ma unikatowy charakter, ponieważ znajdzie się w nim zarówno płyta CD, jak i DVD, a do tego fantastyczne zdjęcia i świadectwa osób, które od lat współtworzą to wydarzenie.

X Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2012 - galeria

Blisko 50 osób od techniki estradowej, ponad 100 wolontariuszy, prawie 200
artystów, a przede wszystkim 40 000 chórzystów na widowni - tak przedstawiają się liczby największego wydarzenia muzyki chrześcijańskiej w Polsce. X Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2012 odbył się 7. czerwca 2012 r. w Parku Sybiraków w Rzeszowie.

Warszawa: Utrudnienia w ruchu w Boże Ciało

W związku z organizacją Procesji Bożego Ciała 7. czerwca w Warszawie mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na niektórych ulicach Śródmieścia i Starego Miasta.

11. czerwca

11. czerwca

Czerwiec się czerwieni - będzie dość w kieszeni.

1947 - polska reprezentacja zagrała w Oslo pierwszy po wojnie międzynarodowy mecz piłkarski. Polacy przegrali z Norwegami 1do 3;

1985 - Michaił Gorbaczow zapoczątkował proces tzw. pieriestrojki;

1995 - w Miednoje położono kamień węgielny pod budowę polskiego cmentarza w miejscu masowego mordu polskich oficerów przez NKWD.

Boże Ciało: utrudnienia na ulicach Warszawy

W związku z organizacją Centralnej Procesji Bożego Ciała w czwartek 22 maja w Warszawie wystąpią utrudnienia w ruchu na następujących ulicach: Krakowskie Przedmieście, Traugutta, w Pasażu Niżyńskiego, Moliera, Senatorskeij i na Placu Zamkowym.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość