Niedziela, 2017.08.20 Bernarda, Sabiny, Samuela
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

era jazzu

Sex Mob Plays Fellini w Palladium

Sex_Mob_plakat
Amerykańska grupa Sex Mob, jedna z najważniejszych formacji nowojorskiego jazzu, wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Zespół zagra 7. października w warszawskim Palladium w ramach cyklu Era Jazzu.

Oregon zagra w warszawskim Palladium

oregon_foto
Legendarny kwartet Oregon wystąpi z jedynym koncertem w Polsce. Muzycy zagrają 4. marca w warszawskim klubie Palladium w ramach cyklu Era Jazzu.

Al Di Meola na trzech koncertach w Polsce

al_di_meola_plakat2012
Trzy galowe koncerty nowego zespołu Ala Di Meoli odbędą się w Polsce w drugiej dekadzie marca 2012. Wybitny gitarzysta zagra w ramach cyklu Era Jazzu w Warszawie (12. marca - Palladium), Poznaniu (13. marca - Centrum UM) oraz w Łodzi (14. marca - Wytwórnia).

Dianne Reeves gwiazdą świątecznej gali Ery Jazzu

dianne_reeves_foto
Dianne Reeves - jedna z najciekawszych wokalistek współczesnego jazzu - będzie gościem świątecznej gali Ery Jazzu w warszawskim Palladium 7. grudnia. Dianne Reeves przedstawi - na jedynym koncercie w Polsce - premierowy album Christmas Time Is Here.

Bluesmeni z The Holmes Brothers w Polsce

the_holmes_brothers_foto
Legendarny zespół The Holmes Brothers -  jeden z najważniejszych zespołów dzisiejszego folk-jazzu, bluesa i muzyki soul - wystąpi na początku listopada na pięciu koncertach w Polsce. Amerykanie zagrają w Warszawie, Gdyni, Poznaniu, Łodzi i Krakowie.

Amadou & Mariam na gali Ery Jazzu

amadou_mariam_foto
Amadou & Mariam, jeden z najważniejszych zespołów world music, wystąpi w Warszawie podczas jesiennej gali Ery Jazzu. Po brawurowym koncercie  w 2006 roku na etnicznej scenie festiwalu Opener zespół niewidomych artystów z Mali ponownie zaprezentuje się polskiej publiczności na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się 6. października w Sali Kongresowej.

John Scofield zagra w Kongresowej

john_scofield_foto
John Scofield - wirtuoz gitary, niegdyś muzyk zespołu Milesa Davisa - będzie gwiazdą jesiennej gali Ery Jazzu w Sali Kongresowej w Warszawie. Koncert odbędzie się 6. października.

Omar Sosa i jego goście w Palladium

omar_sosa_foto
Znakomity kubański pianista Omar Sosa wystąpi 19. marca w warszawskim klubie Palladium w ramach Ery Jazzu. Artyście będzie towarzyszył jego nowy zespół Afri-Lectric, gościnnie wystąpi także gwiazda elektro-jazzu - trębacz Joo Kraus.

Cajun i zydeco zabrzmią w Polsce

nathan_williams_foto3
Nathan Williams & Zydeco Band, czołowy reprezentant nowoorleańskiej muzyki cajun i zydeco, wystąpi na początku listopada z koncertami w Polsce. Zespół Williamsa zaprezentuje  muzykę amerykańskiej Louisiany na klubowych koncertach Ery Jazzu w Szczecinie (3.11), Toruniu (4.11), Poznaniu (5.11), Warszawie (6.11) oraz w  Krakowie (7.11).

Nathan Williams & Zydeco Band w Warszawie

nathan_williams_foto2
Nathan Williams & Zydeco Band, czołowy reprezentant nowoorleańskiej muzyki cajun i zydeco, wystąpi na początku listopada z koncertami w Polsce. Zespół Williamsa zaprezentuje 6. listopada muzykę amerykańskiej Louisiany na klubowym koncercie Ery Jazzu w Warszawie.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość