Sobota, 2017.09.23 Bogusława, Liwiusza, Tekli
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

23. września

23. września

Dzisiaj godz. 11.05 rozpocznie się astronomiczna jesień.
W jesieni, gdy tłuste ptaki,
Mróz w zimie nie lada jaki.

63 r. p.n.e. - urodził się Oktawian August, "primus inter pares" - pierwszy wśród równych cesarz rzymski;

1922 - polski Sejm przyjął uchwałę o budowie portu w Gdyni;

1991 - Armenia proklamowała niepodległość.

Więcej w kalendarium »

Farben Lehre

Rocket Festiwal 2014

Rocket_Festiwal
Coma, Luxtorpeda, Dawid Podsiadło, Bednarek, Farben Lehre, Krzysztof Zalewski oraz laureaci Jarocina wystąpią podczas Rocket Festiwal 2014. Pod taką nazwą odbędą się imprezy kontynuujące tradycję Rock In Arena w Poznaniu oraz Gdynia Rock Fest. Poznański koncert odbędzie się 22. lutego w Hali Arena, a na 1. marca zaplanowano pomorską odsłonę Rocket Festiwal - w Gdyni Arena.

19. Przystanek Woodstock - line up Dużej Sceny

happysad_gal1
Jurek Owsiak ogłosił wyniki plebiscytu publiczności na najlepszy koncert zeszłorocznej edycji festiwalu Przystanek Woodstock. Statuetki Złotego Bączka otrzymają zespoły Happysad (Najlepszy Koncert na Dużej Scenie), Sabaton (Najlepszy Zespół Zagraniczny) oraz Kabanos (Najlepszy Koncert na Małej Scenie). Nagrodą jest zaproszenie zwycięzców do występu na 19. Przystanku Woodstock.

Sabaton i inne gwiazdy Koncertowej Wiosny w Poznaniu

koncertowa_wiosna_logo
Sabaton, Voo Voo, Hey, duet O.S.T.R / HADES I wielu innych polskich wykonawców wystąpi podczas poznańskiej Koncertowej Wiosny 2013. Koncerty będą odbywały się w Hali numer 2 MTP i Eskulapie.

Dwa koncerty Die Toten Hosen wyprzedane

die_toten_hosen_foto
Skończyły się bilety na krakowski  (9.10 Kwadrat) oraz wrocławski (10.10 WZ) koncert Die Toten Hosen. Zespół zagra w Polsce pięć razy, na trzy koncerty są jeszcze wejściówki: 5. października w Poznaniu (Eskulap), 6. października w Gdańsku (Parlament) oraz 8. października w Warszawie (Stodoła).

Night Watch na otwarcie sezonu w Rude Boy

night_watch2008_plakat
Impreza Night Watch powróci 30. sierpnia do klubu Rude Boy po dwuletniej przerwie. Tak więc nowy sezon klubowy w Bielsku-Białej rozpocznie się przy muzyce electro: harsh, ebm, dark pop, synthpop; goth rock, dark wave, 80's, new romantic i col wave, którą zaserwują w sobotę Ice Martin z Bytomia, Nosfer, Boris, Pusty i Wawrzyn.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość