Niedziela, 2017.08.20 Bernarda, Sabiny, Samuela
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

fotopodróże

Spotkanie z podróżnikiem na Bielanach

Buthan_foto_Andrzej_Kotnowski
Podróżnik Andrzej Kotnowski opowie o swojej wyprawie do Bhutanu podczas spotkania, które odbędzie się 23. stycznia w Bielańskim Ośrodku Kultury w Warszawie. W programie: prelekcja oraz pokaz multimedialny, a także wystawa zdjęć Królestwa Bhutanu.

Jak wydoić nosorożca - Afryka na antenie PLANETE

Afryka. Rdzenni mieszkańcy przed wizytami gości przebierają się zgodnie z obowiązującym w świadomości zachodniego turysty kanonem ubioru Masaja, a nosorożec zostaje dostarczony w pobliże wioski helikopterem David E. Simpson, reżyser dokumentu Jak wydoić nosorożca, postanowił przyjrzeć się bliżej afrykańskiemu biznesowi turystycznemu.

O Tybecie w Klubie Podróżnika

potala_foto
Pokaz slajdów i opowieści o Tybecie odbędzie się 6. marca w Klubie Podróżnika w Warszawie9. O "dachu świata" opowiadać będzie Iwona Bartoszcze - z wykształcenia archeolog, z zamiłowania antropolog kultury oraz pilot wycieczek.

O Uzbekistanie w Mesicie

uzbekistan_foto
Opowieści z podróży, zdjęcia, ciekawe eksponaty, egzotyczne smaki i dużo więcej atrakcji związanych z Uzbekistanem czeka na tych, którzy 26. lutego wezmą udział w spotkaniu z cyklu Za horyzontem w warszawskiej Kawiarni Mesita.

Pustynne impresje - wystawa U artystek

sylwia_huber_foto
Wernisaż wystawy fotografii Sylwii Huber Pustynne impresje odbędzie się 25. stycznia w galerii "U artystek" w Milanówku. To kolejna prezentacja zdjęć zafascynowanej pustynnymi pejzażami przewodniczki.

Natasza Caban - galeria zdjęć żeglarki

Natasza Caban - 32 lata, żeglarka z Ustki. Na początku grudnia 2009 r. zakończyła swój samotniczy etapowy rejs dookoła Ziemi na jachcie "Tanasza Polska Ustka" (S&S 34 - nieco ponad 10 m długości).

Kraina wyjców i wiszących mostów - zdjęcia z Kostaryki

Banany Chiquita pochodzą z Kostaryki, podobnie jak wyborna kawa Britt. To dwa produkty, na których zbudowano gospodarkę tego w kraju w XIX w. Dzisiaj w Kostaryce docenia się także walory naturalne - niezwykle bogaty świat przyrody.

Birmańscy mnisi na warszawskiej Ochocie

mnich_gal5_fot_marcin_zaborowski
Fotoreportaż Marcina Zaborowskiego zatytułowany Mnich można oglądać do 31. października w warszawskiej Klubokawiarni Mam Ochotę. Zdjęcia powstały w marcu tego roku podczas wyprawy polskiego fotografa do Birmy.

Mnich - zdjęcia Marcina Zaborowskiego z Birmy

Fotografie Marcina Zaborowskiego zebrane w cykl zatytułowany Mnich będzie można oglądać od 10. października w warszawskiej Klubokawiarni Mam Ochotę. Fotoreportaż jest subiektywnym spojrzeniem autora na codzienne życie birmańskich mnichów.

Marcin Zaborowski - fotograf w podróży

Marcin Zaborowski (ur. w 1978) - przygodę z fotografią rozpoczął niecałe 4 lata temu podczas wyjazdu do Maroka. Od tamtej pory fotografia stała się nieodłącznym elementem wyjazdów, równie ważnym jak sama podróż.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość