Niedziela, 2017.08.20 Bernarda, Sabiny, Samuela
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

Future Shorts

Marcowa edycja Future Shorts w Lublinie

cousin_future_shorts_marzec_2011
W tym miesiącu m.in. gratka dla fanów skateboardingu: dwa dokumenty o tym, jak kultura deskorolkarska wchodzi w zawiłe relacje z tradycją marokańską (Plank, reż. Billy Pols) i afgańską (Skateistan, reż. Orlando Von Einsiedel). Marcowe Future Shorts w Lublinie - 25. marca.

Future Shorts Extra 08 w Chatce Żaka

Program Future Shorts Extra 08, który przemierza Polskę w marcu, to kolejna dawka tego, co najlepsze w kinie krótkometrażowym na całym świecie. 30. marca pokaz odbędzie się w Chatce Żaka w Lublinie.

Filmy, grafiki i muzyka z Ukrainy w Białymstoku

made_in_ukraina_plakat
Pokaz zestawu filmów krótkometrażowych MADE in UKRAINA odbędzie się 5. marca w Białostockim Ośrodku Kultury w ramach cyklu Krótkometrażowe Podróże Filmowe. Seansom będzie towarzyszyła wystawa grafik Dmytro Kurovskiego oraz koncert ukraińskiej grupy Foa Hoka.

Massive Attack i Pchełki na Future Shorts w Białymstoku

pchelki_foto
Najnowsze filmy Massive Attack, Michela Gondry'ego i Adriana Flückigera będzie można obejrzeć 11. marca w ramch pokazu Future Shorts Extra 08 w Białostockim Ośrodku Kultury. Po pokazie krótkometrażówek odbędzie się koncert zespołu Pchełki.

Future Shorts - Extra 6 w Lublinie

future_shorts_0110_grafika
Po grudniowych podsumowaniach Future Shorts wraca do Lublina z nowym elektryzującym programem. 13. stycznia będzie można obejrzeć w Art Studio między innymi film Rabbit Punch, w którym świetna animacja łączy się z dramatyczną historią o dylematach młodości doświadczanych przez dwóch łobuzów z sąsiedztwa.

Future Shorts - Summer Driftin w Lublinie

zaczarowany_olowek_fotos
Przedjesienne wydanie Future Shorts Extra 3 "Summer Driftin’" - gorący zestaw filmów krótkometrażowych i wideoklipów - odbędzie się 17. września w lubelskim Centrum Kultury.

5. edycja Festiwalu Filmów Niezależnych KillOFF

5_kiloff_logo
Konkurs filmów niezależnych, tramwaj pełen Future Shorts, warsztaty animacji flashowej, koncert The Car Is On Fire - to tylko niektóre atrakcje piątej edycji Festiwalu Filmów Niezależnych kilOFF, który wystartuje 1. czerwca w Katowicach i potrwa siedem dni.

Future Shorts - Short Waves w Lublinie

short_wawes_plakat
Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych Short Waves, czyli dwugodzinny pokaz najnowszych filmów krótkometrażowych polskiej produkcji, odbędzie się 30. kwietnia w Centrum Kultury w Lublinie.

Future Shorts w Lublinie: VI Festiwal Filmów o Miłości

vi_festiwal_filmow_o_milosci_plakat
Future Shorts "Feel the Love 2009", czyli VI Festiwal Filmów o Miłości to propozycja Kinoteatru Projekt w Lublinie na popołudnie 18. lutego. M.in. można będzie przyjrzeć się głębokiemu uczuciu, jakim widzowie od ponad stu lat darzą X Muzę.

Grudniowe wydanie Future Shorts w Centrum Kultury

future_shorts_12_2008
Ostatni w tym roku pokaz filmów krókometrażowych z cyklu Future Shorts odbędzie się w lubelskim Centrum Kultury 13. grudnia. W programie m.in. roztańczone Something good w reżyserii Erana Creevy z muzyką MC Hamera oraz kontrowersyjna impresja Larsa von Triera dedykowana Międzynarodowemu Festiwalowi Filmowemu w Cannes.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość