Środa, 2017.08.23 Apolinarego, Miły, Róży
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

Gdynia

Rocket Festiwal 2014

Rocket_Festiwal
Coma, Luxtorpeda, Dawid Podsiadło, Bednarek, Farben Lehre, Krzysztof Zalewski oraz laureaci Jarocina wystąpią podczas Rocket Festiwal 2014. Pod taką nazwą odbędą się imprezy kontynuujące tradycję Rock In Arena w Poznaniu oraz Gdynia Rock Fest. Poznański koncert odbędzie się 22. lutego w Hali Arena, a na 1. marca zaplanowano pomorską odsłonę Rocket Festiwal - w Gdyni Arena.

XVIII Scena Letnia w Gdyni Orłowie

Widowisko W kręgu namiętności. Tango Piazzolla w reżyserii Józefa Opalskiego zainauguruje 29. czerwca działalność Sceny Letniej Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni Orłowie.

Polski projektant w świecie (samochodowego) designu

fiat_bravo_grafika
Jak powstają "twarze" najbardziej pożądanych samochodów świata? Czym jest dobry design i jak polskie kombinowanie przekłada się na światową innowację projektową? Do rozmowy o designie i karierze polskiego projektanta za granicą Muzeum Emigracji zaprosiło jednego z najznakomitszych polskich jak i światowych projektantów - Janusza Kaniewskiego. Spotkanie - otwarte dla wszystkich fanów designu i motoryzacji - odbędzie się 11. kwietnia o w PPNT w Gdyni.

Gdynia Rock Fest 2013

gdynia_rock_fest_logo
Strachy Na Lachy, Luxtorpeda, Myslovitz, Acid Drinkers, Lipali oraz Chassis wystąpią 2. marca w Hali Sportowo-Widowiskowej w Gdyni podczas drugiej edycji imprezy Gdynia Rock Fest. Pierwsza odsłona Gdyni Rock Fest okazała się prawdziwym sukcesem - wszystkie bilety zostały wyprzedane.

Pięć koncertów Chrisa Bottiego w Polsce

chris_botti_foto
Chris Botti przyjedzie w 2013 roku do Polski na pięć koncertów. Trębacz wystąpi z zespołem 15. marca w Poznaniu (Sala Ziemi, MTP), 16. marca w Gdyni (Hala Sportowo-Widowiskowa), 17. marca w Warszawie (Sala Kongresowa), 18. marca we Wrocławiu (Hala Orbita) i 20. marca w Zabrzu (Dom Muzyki i Tańca).

Seal na trzech koncertach w Polsce

seal
Seal wystąpi jesienią z trzema koncertami w Polsce. Będzie to pierwsza trasa wokalisty w Polsce. 18. listopada Seal wystąpi w Hali Stulecia we Wrocławiu, 20. listopada w Hali Gdynia, a 21. listopada w Sali Kongresowej w Warszawie.

Diana Krall na trzech koncertach w Polsce

diana_krall_foto
Diana Krall, jedna z najpopularniejszych wokalistek jazzowych, wystąpi w listopadzie na trzech koncertach w Polsce. Koncerty odbędą się w Warszawie (11. listopada), Gdyni (15. listopada) i Wrocławiu (16. listopada).

Heineken Open'er Festival 2012

bjork_foto
Björk, New Order, Franz Ferdinand, Gogol Bordello, Janelle Monáe i wielu innych artystów będzie można usłyszeć i zobaczyć na żywo podczas Heineken Open’er Festival 2012. Kolejna edycja festiwalu będzie trwała od 4. do 7. lipca i odbędzie się ponownie na lotnisku Gdynia Kosakowo.

Björk na Heineken Open'er Festival 2012

bjork_foto
Björk headlinerem Open’er 2012 - ogłosił organizator festiwalu. Heineken Open’er Festival 2012 rozpocznie się 4. lipca 2012 roku I, podobnie jak w ostatnich latach, odbędzie się na lotnisku Gdynia Kosakowo. Finał zaplanowano na 7. lipca.

Gdynia Rock Fest 2012

gdynia_rock_fest_logo
Zespoły Coma, Hey, Happysad, Armia, Muchy oraz Trupa Trupa zagrają podczas pierwszej edycji imprezy Gdynia Rock Fest. Koncert odbędzie się 25. lutego 2012 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej w Gdyni. Wydarzenie planowane jest jako cykliczna trójmiejska odpowiedź na imprezy Rock In Arena w Poznaniu oraz Odjazdy w Katowicach.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość