Środa, 2017.04.26 Marii, Marzeny, Ryszarda
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

26. kwietnia

26. kwietnia

Dzień Drogowca i Transportowca

Międzynarodowy Dzień Własności Intelektualnej

Święto Narodowe Zjednoczonej Tanzanii

Świeto Lasu

Gdy w kwietniu ciepłe deszcze padają,
pogodną jesień zapowiadają.

1798 - urodził się francuski malarz romantyczny Eugene Delacroix. Jego najsłynniejszym dziełem jest obraz Wolność wiodąca lud na barykady;

1888 - urodził się angielski poeta, dramaturg i krytyk literacki Thomas Stearns Eliot, laureat literackiej Nagrody Nobla w 1948;

1925 - pośmiertnie została wydana powieść Frantza Kafki Proces.

Więcej w kalendarium »

Hey

Jarocin 2013 - galeria wykonawców

Ponad 20. wykonawców potwierdziło udział w festiwalu Jarocin 2013. Wśród nich znaleźli się m.in. Marky Ramone's Blitzkrieg, Misfits, Hey, Izrael i Moskwa - dwie grupy, które wystąpią ze specjalnymi koncertami z okazji XXX-lecia istnienia, Strachy Na Lachy, Happysad i Maria Peszek.

Sabaton i inne gwiazdy Koncertowej Wiosny w Poznaniu

koncertowa_wiosna_logo
Sabaton, Voo Voo, Hey, duet O.S.T.R / HADES I wielu innych polskich wykonawców wystąpi podczas poznańskiej Koncertowej Wiosny 2013. Koncerty będą odbywały się w Hali numer 2 MTP i Eskulapie.

Hey w Nowym Sączu

Hey_fot_Romana_Makowka_gal1
Grupa Hey zagra materiał z najnoszej płyty Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan w Klubie Maska w Nowym Sączu. Koncert odbędzie się 23. marca.

Hey koncertowo - galeria

Koncertowe zdjęcia grupy Hey - fot. Romana Makówka, Galicja Productions.

Rocket Festiwal 2013

do_rycerzy_okladka_cd
Hey, Coma, Luxtorpeda, happysad, Łąki Łan, Chemia i Rust wystąpią tego samego dnia na jednej scenie - 16. lutego na warszawskim Torwarze podczas pierwszej edycji Rocket Festiwal.

Hey w Stodole ze Skubasem

do_rycerzy_okladka_cd
Po premierze płyty Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan grupa Hey ruszy w trasę koncertową po Polsce. 13. grudnia zespół wystąpi w warszawskim klubie Stodoła. Gościem tego koncertu będzie Skubas.

Nowy album Hey - szczegóły

do_rycerzy_okladka_cd
Grupa Hey zaprezentowała okładkę nowej płyty, jej tytuł oraz listę utworów, które znajdą się na krążku. Premiera 10. studyjnego albumu Hey’a Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan zapowiadana jest na 6. listopada. Gościnnie w ostatnim numerze wystąpiła Gaba Kulka.

Hey z nową płytą w Wytwórni

hey_gal6
Grupa Hey wystąpi 8. grudnia w łódzkim klubie Wytwórnia, gdzie zaprezentuje materiał z nowej płyty. Premiera dziesiątego albumu zespołu zapowiadana jest na 6. listopada.

Wkrótce nowa płyta Hey

hey_milosc_trasa_foto
Zespół Hey pracuje nad nową płytą. Premiera planowana jest na 6. listopada - poinformowali muzycy na swoim profilu na Facebooku. Po raz pierwszy materiał został zarejestrowany w sześcioosobowym składzie, ponieważ do grupy dołączył Marcin Zabrocki - kompozytor i multiinstrumentalista, znany m.in. ze współpracy z grupami Biff, Pogodno i Mordy.

Koncertowa Jesień w Poznaniu

archive_foto
Coma, Strachy Na Lachy, Kult, Hey i inni polscy wykonawcy rockowi wystąpią podczas Koncertowej Jesieni 2012 w Poznaniu. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie brytyjska grupa Archive.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość