Piątek, 2017.09.22 Maury, Milany, Tomasza
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

22. września

22. września

1959 - zainaugurowano pierwsze połączenie telefoniczne między Stanami Zjednoczonymi a Europą;

1989 - Sąd Najwyższy zarejestrował Niezależne Stowarzyszenie Studentów;

1989 - zespół Lombard przyleciał do stolicy Iraku Bagdadu. Był drugą grupą rockową występującą w tym kraju, a pierwszą mającą w swoim składzie wokalistkę (i to blondynkę!).

Więcej w kalendarium »

High School Musical

Ostatnie spektakle High School Musical

hsm_proba_w_gtm_foto
High School Musical, przebojowa musicalowa wersja słynnego telewizyjnego hitu, która na scenie Gliwickiego Teatru Muzycznego również stała się wielkim przebojem, w lutym zejdzie z afisza.

High School Musical w Sali Kongresowej

hsm_wykonawcy_gal1
High School Musical na specjalne życzenie publiczności ponownie zostanie wystawiony w Sali Kongresowej w Warszawie. Spektakl w wykonaniu młodych artystów będzie można obejrzeć 12. października.

High School Musical gościnnie w Lublinie

hsm_proba_w_gtm_foto
Pierwszą polską inscenizację High School Musical będzie można zobaczyć na żywo w Lublinie. Spektakl przygotowany w Gliwickim Teatrze Muzycznym zostanie wystawony 5. stycznia 2011 r. w Hali Globus dwa razy - o godz. 11.00 i 19.00.

Hair po High School Musical

hair_cd_okladka
Hair to kolejna, po sukcesie polskiej adaptacji High School Musical, musicalowa premiera w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Pierwsze wystawienie spektaklu z librettem i tekstami piosenek w przekładzie w reżyserii Jacka Mikołajczyka planowane jest na 22. maja.

High School Musical On Stage w Sali Kongresowej

hsm_on_stage_logo
Pierwsza polska inscenizacja disneyowskiego hitu High School Musical zostanie po raz pierwszy wystawiona w Warszawie 14. stycznia. W Sali Kongresowej zostaną tego dnia zaprezentowane dwa spektakle: o godz. 12.00 oraz o 19.00.

High School Musical w Gliwicach - zdjęcia z prób

Próby do polskiej prapremiery scenicznej adaptacji High School Musical rozpoczęły się 27. lipca 2009 r. Grupa kilkudziesięciu młodych osób z niemal całej Polski szlifowała umiejętności wokalne i taneczne pod czujnym okiem Sylwii Adamowicz, choreografa oraz Ewy Zug - kierownika muzycznego spektaklu.

High School Musical w Gliwicach - galeria wykonawców

Gliwicki spektakl będzie pierwszą polską inscenizacją HSM - musicalu, który podbił serca młodzieży na całym świecie. Po gigantycznym hicie, jakim była jego telewizyjna wersja, spektakl święcił triumfy na wielu scenach Europy, m.in. w Londynie i w Sztokholmie. W Polsce w ubiegłym roku w castingach organizowanych w największych miastach kraju wzięło ponad tysiąc osób.

Trwają próby do polskiej prapremiery High School Musical

hsm_proba_w_gtm_foto
W Gliwickim Teatrze Muzycznym trwają próby do polskiej prapremiery spektaklu High School Musical. 27. lipca grupa kilkudziesięciu młodych osób niemal z całej Polski rozpoczęła pierwsze próby warsztatowe oraz szlifowanie umiejętności wokalnych i tanecznych pod czujnym okiem Sylwii Adamowicz, choreografa oraz Ewy Zug, kierownika muzycznego spektaklu.

High School Musical na polskiej scenie - przygotowania do premiery

hsm_on_stage_logo
10. czerwca wystartowała sprzedaż biletów na polską wersję High School Musical on Stage w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Po zeszłorocznych castingach polska ekipa teatralna jest gotowa do pracy. W lipcu rozpoczną się pierwsze warsztaty dla aktorów, przez cały sierpień będą trwały próby, a premierę zaplanowano na 19. września.

Empik ogłosił nominacje do Bestsellerów 2008

bestseller_empiku_2009
Kto okaże się najbardziej poczytnym polskim pisarzem: Wojciech Cejrowski czy Katarzyna Grochola? Po raz piąty wygra Coelho, czy tym razem zdeklasuje go Zafón? Czy Czesław Śpiewa ma szansę wygrać z Feelem? Jak zakończy się rywalizacja musicalu Mammia Mia! i ostatniej części Indiany Jonesa?
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość