Niedziela, 2017.08.20 Bernarda, Sabiny, Samuela
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

impreza plenerowa

Piknik pod Teatrem na otwarcie sezonu

piknik_w_teatrze
Spotkania z aktorami, wyprzedaż kostiumów i rekwizytów teatralnych, stoiska z rękodziełem, książkami i winylami, warsztaty dla dzieci i wieczorna potańcówka to część atrakcji Pikniku pod Teatrem, który rozpocznie 24. sierpnia nowy sezon w warszawskim Teatrze Powszechnym.

Narodowe Czytanie Fredry w Katowicach

sluby_panienskie_gal10
Mnóstwo atrakcji czeka na uczestników pikniku literackiego, który odbędzie się 7. września w Parku Kościuszki w Katowicach. Impreza jest częścią ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania utworów Aleksandra Fredry. Na Małej Scenie pojawią się aktorzy z Teatru Śląskiego im. St. Wyspiańskiego oraz Teatru Rawa, a także zespoły muzyczne.

Piknikowe Forum Młodej Literatury w Łodzi

forum_mlodej_literatury_plakat
Warsztaty poetyckie oraz prozatorskie, panele z młodymi poetami i Turniej Jednego Wiersza, pokaz animacji osób urodzonych po 1990 roku oraz spotkania autorskie - to tylko część atrakcji literackiego pikniku promującego najmłodsza literaturę polską. Forum Młodej Literatury odbędzie się 12. i 13. lipca w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi.

Lato w Parku Odkrywców

park_odkrywcow_foto
Leżaki, gry planszowe i plenerowe, bańki mydlane, warsztaty miejskiego ogrodnictwa i architektury - w Parku Odkrywców Centrum Nauki Kopernik w Warszawie każdy znajdzie coś dla siebie. W Parku można spędzać każdy weekend od 6. lipca do 25. sierpnia.

Wianki 2013 - noc świętojańska nad Wisłą

wianki_warszawa_2013_plakat
Mela Koteluk, młody brytyjski zespół New Young Pony Club, laureatka ubiegłorocznego konkursu Eurowizji Loreen oraz The Pink Floyd UK wystąpią 22. czerwca na warszawskim Podzamczu podczas kolejnych Wianków nad Wisłą.

Święto Saskiej Kępy 2013

swieto_saskiej_kepy_2013
"Czym Kępa bogata" - pod takim hasłem odbędzie się 8. czerwca Święto Saskiej Kępy 2013. W programie prezentacje artystów, rzemieślników i amatorów (także uczniów miejscowych szkół i uczestników zajęć w lokalnych ośrodkach kultury) mieszkających i tworzących w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy.

Dziecięce święto na Agrykoli i w Łazienkach

dzien_dziecka_agrykola_plakat
Miasteczko gier i zabaw, zgadywanki i gry zręcznościowe, pokazy i warsztaty robotyczne to część atrakcji na imprezie z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się 1. czerwca na warszawskiej Agrykoli. Ciekawy program dla najmlodszych przygotowano także w Łazienkach Królewskich.

Warszawa: Utrudnienia w czasie weekendu

Czasowe utrudnienia w ruchu drogowym powstaną w Warszawie podczas weekendu 21-23. września. Utrudnienia są związane z organizacją kilku imprez.

Festiwal Kultury Koreańskiej w Łazienkach Królewskich

festiwal_kultury_koreanskiej_2012_foto7
Prezentacja różnych dziedzin koreańskiej kultury, warsztaty artystyczne hanji i możliwość mierzenia tradycyjnych strojów to część atrakcji Festiwalu Kultury Koreańskiej, który odbędzie się 8. września w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Wstęp wolny.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość