Środa, 2017.09.20 Eustachego, Faustyny, Renaty
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

20. września

20. września

1934 - urodziła się Sophia Loren, włoska aktorka filmowa;

1963 - w Auckland w Nowej Zelandii przeprowadzono po raz pierwszy w świecie transfuzję krwi u płodu ludzkiego;

1991 - w Gdańsku utworzono Związek Miast Bałtyckich.

Więcej w kalendarium »

Irena Jarocka

Hubert Szymczyński Group i Ewa Stańko w Blue Note

hubert_szymczynski_foto
Hubert Szymczyński Group i Ewa Stańko wystąpią 22. czerwca w poznańskim klubie Blue Note z programem Co mi tam... Muzycy wykonają romantyczne evergreeny m.in. Czesława Niemena, Raya Charlesa i Cole’a Portera. Nie zabraknie też piosenek Szymczyńskiego znanych z repertuaru zespołów ABC, Polanie, Tramp, Tarpany i kabaretu TEY.

Prońko i Jarocka gwiazdami zielonogórskiej Wigilii

irena_jarocka_premiera_gal32
Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Ireny Jarockiej Ponieważ znów są Święta... oraz Koncert Charytatywny Warto jest pomagać z udziałem Krystyny Prońko znalazły się w programie miejskiej Wigilii dla mieszkańców Zielonej Góry. Miejska Wigilia rozpocznie się 19. grudnia o godz. 14.00.

DIWY Polskiej Estrady w Sali Kongresowej

diwy_polskiej_estrady_plakat
Ewa Bem, Irena Jarocka, Halina Kunicka, Alicja Majewska, Krystyna Prońko - tych wokalistek nie trzeba nikomu przedstawiać. 29. marca 2010 wystąpią na jednej scenie w towarzystwie znakomitej orkiestry. Koncert odbędzie się w Sali Kongresowej w Warszawie.

Premiera książki Ireny Jarockiej - zdjęcia ze spotkania

Mini - recital Ireny Jarockiej towarzyszył oficjalnej premierze książki Motylem jestem, czyli piosenka o mnie samej, która odbyła się 3 grudnia w warszawskim Empiku Juniorze.

Spotkanie z Motylem - premiera książki Ireny Jarockiej

Premiera_ksiazki_Ireny_Jarockiej
Mini - recital Ireny Jarockiej towarzyszył oficjalnej premierze książki Motylem jestem, czyli piosenka o mnie samej, która odbyła się 3 grudnia w warszawskim Empiku Junior. Publikacja jest wywiadem - rzeką przeprowadzonym z legendą polskiej piosenki przez Magdalenę Walusiak.

Wieczor z Ireną Jarocką w Empiku Juniorze

irena_jarocka_motylem_jestem_okladka
Wywiad, rozmowy z widzami, koncert, rozdawanie autografów, a na koniec wielka słodka niespodzianka - tak przedstawia się program wieczoru z Ireną Jarocką, który odbędzie się 3 grudnia w warszawskim Empiku Juniorze z okazji wydania książki Motylem jestem, czyli piosenka o mnie samej.

Irena Jarocka wydaje... książkę

irena_jarocka_motylem_jestem_okladka
Wydawca przesunął o tydzień termin premiery autobiografiii Ireny Jarockiej. Opowieść w formie wywiadu-rzeki Motylem jestem, czyli piosenka o mnie samej ma ukazać się 20 listopada.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość