Środa, 2017.04.26 Marii, Marzeny, Ryszarda
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

26. kwietnia

26. kwietnia

Dzień Drogowca i Transportowca

Międzynarodowy Dzień Własności Intelektualnej

Święto Narodowe Zjednoczonej Tanzanii

Świeto Lasu

Gdy w kwietniu ciepłe deszcze padają,
pogodną jesień zapowiadają.

1798 - urodził się francuski malarz romantyczny Eugene Delacroix. Jego najsłynniejszym dziełem jest obraz Wolność wiodąca lud na barykady;

1888 - urodził się angielski poeta, dramaturg i krytyk literacki Thomas Stearns Eliot, laureat literackiej Nagrody Nobla w 1948;

1925 - pośmiertnie została wydana powieść Frantza Kafki Proces.

Więcej w kalendarium »

Katarzyna Nosowska

Hey w Nowym Sączu

Hey_fot_Romana_Makowka_gal1
Grupa Hey zagra materiał z najnoszej płyty Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan w Klubie Maska w Nowym Sączu. Koncert odbędzie się 23. marca.

Hey koncertowo - galeria

Koncertowe zdjęcia grupy Hey - fot. Romana Makówka, Galicja Productions.

Hey w Stodole ze Skubasem

do_rycerzy_okladka_cd
Po premierze płyty Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan grupa Hey ruszy w trasę koncertową po Polsce. 13. grudnia zespół wystąpi w warszawskim klubie Stodoła. Gościem tego koncertu będzie Skubas.

Nowy album Hey - szczegóły

do_rycerzy_okladka_cd
Grupa Hey zaprezentowała okładkę nowej płyty, jej tytuł oraz listę utworów, które znajdą się na krążku. Premiera 10. studyjnego albumu Hey’a Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan zapowiadana jest na 6. listopada. Gościnnie w ostatnim numerze wystąpiła Gaba Kulka.

Hey z nową płytą w Wytwórni

hey_gal6
Grupa Hey wystąpi 8. grudnia w łódzkim klubie Wytwórnia, gdzie zaprezentuje materiał z nowej płyty. Premiera dziesiątego albumu zespołu zapowiadana jest na 6. listopada.

Wkrótce nowa płyta Hey

hey_milosc_trasa_foto
Zespół Hey pracuje nad nową płytą. Premiera planowana jest na 6. listopada - poinformowali muzycy na swoim profilu na Facebooku. Po raz pierwszy materiał został zarejestrowany w sześcioosobowym składzie, ponieważ do grupy dołączył Marcin Zabrocki - kompozytor i multiinstrumentalista, znany m.in. ze współpracy z grupami Biff, Pogodno i Mordy.

Odjazdy 2012 w katowickim Spodku

odjazdy_logo
Hey, Armia, Cool Kids Of Death, Koniec Świata oraz The Lunatics zagrają 18. lutego w katowickim Spodku podczas koncertu Odjazdy. Kolejni wykonawcy zostaną ujawnieni w grudniu - zapowiada organizator koncertu. Bilety trafiły już do sprzedaży.

Koncert Nosowskiej w Stodole

nosowska_2011_fot_Anna_Gluszko-Smolik
Katarzyna Nosowska wystąpi jesienią z serią koncertów promujących jej najnowszą solową płytę 8. 10. listopada wokalistka Heya zaśpiewa w warszawskim Klubie Stodoła.

Nowa płyta Nosowskiej

nosowska_2011_foto
Katarzyna Nosowska nagrała solo nową płytę. Premiera krążka zapowiadana jest na 16. września. W październiku i listopadzie planowane są koncerty z nowym materiałem.

Pogodno i Wasza Wspaniałość

pogodno_foto
Wasza Wspaniałość - tak brzmito tytuł nowego, długo oczekiwanego albumu Pogodno. Premiera zaplanowana jest na początek kwietnia. Wydawcą albumu będzie firma Mystic Production.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość