Niedziela, 2017.08.20 Bernarda, Sabiny, Samuela
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

kino akcji

Ukłony dla braci Coen. Rozmowa z reżyserem Jackpota

Magnus_Martens_foto
Norweski reżyser Magnus Martens mówi o wyzwaniach, którym musiał stawić czoło w trakcie realizacji filmu Jackpot, o pracy z Jo Nesbø i swoim hołdzie dla braci Coen. Omawia także niedawny sukces norweskiego kina, opowiada o studiach w Londyńskiej Szkole Filmowej i swoim następnym projekcie - serialu telewizyjnym, który jest oparty na popularnym islandzkim serialu i filmie.

Afonia i zapasy, czyli Kolskiego historia o namiętnościach

Afonia_i_pszczoly_plakat
Afonia i pszczoły, czyli najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego, jest najbardziej zaskakującym w jego dotychczasowym dorobku. Nie brakuje w nim oczywiście elementów charakterystycznych dla twórczości tego reżysera, ale mamy też dyskretnie zaznaczony wątek sensacyjny oraz kilka sekwencji realistycznie ukazanych walk zapaśniczych.

Akcja CBŚ według Żamojdy

skorumpowani_plakat_news
Jarosław Żamojda (Młode wilki) po czterech latach przerwy zajął się ponownie reżyserią. 18. kwietnia trafi do kin jego film zatytułowany Skorumpowani, oparty na autentycznych wydarzeniach: akcji Centralnego Biura Śledczego, którego funkcjonariusze udaremnili w 2005 r. przerzut przez Polskę ogromnego ładunku kokainy.

Skorumpowani - fotosy z filmu

Skorumpowani, nowy film Jarosława Żamojdy, pierwszy w jego reżyserii od Rh+, trafi do kin 18. kwietnia. W filmie wzięli udział m.in. Jan Englert, Krzysztof Wakuliński i Jerzy Trela.

Rambo znowu w akcji

rambo4_news
Rambo po raz czwarty wkroczy do akcji. Tym razem weteran wojny w Wietnamie podejmie się jednej z najniebezpieczniejszych misji w Birmie. Czwarta część filmu z Sylwestrem Stallone zatytułowana John Rambo trafi na ekrany polskich kin 7 marca 2008.

Uwaga na Cherry!

Grindhouse_vol.2_ Planet_ Terror - plakat
Dzieło piekielnego duetu Tarantino-Rodriguez, w którym główna bohaterka zamiast nogi ma…karabin maszynowy, czyli Grindhouse vol.2. Planet Terror - 12 października wchodzi na ekrany polskich kin. Film jest reklamowany jako piorunująca mieszanka Kill Bill i Sin City.

Bruce Lee - biografia

Bruce Lee (czyli Lee Jun Fan) - ur. 27 listopada 1940 w San Francisco, amerykański aktor (z pochodzenia Chińczyk) i legendarny mistrz sztuk walk wschodnich, według chińskiego kalendarza urodził się roku Smoka.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość