Piątek, 2017.09.22 Maury, Milany, Tomasza
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

22. września

22. września

1959 - zainaugurowano pierwsze połączenie telefoniczne między Stanami Zjednoczonymi a Europą;

1989 - Sąd Najwyższy zarejestrował Niezależne Stowarzyszenie Studentów;

1989 - zespół Lombard przyleciał do stolicy Iraku Bagdadu. Był drugą grupą rockową występującą w tym kraju, a pierwszą mającą w swoim składzie wokalistkę (i to blondynkę!).

Więcej w kalendarium »

Kołysanka

Kołysanka - zdjęcia z premiery filmu

Plejada gwiazd polskiego kina pojawiła się na premierze najnowszego filmu Juliusza Machulskiego Kołysanka. Uroczysty pokaz odbył się 8. lutego w warszawskim kinie Cinema-City Sadyba.

Kołysanka Machulskiego - fotosy z filmu

W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości. Atmosfera, jak w najlepszych filmach sensacyjnych, gęstnieje ze sceny na scenę, a motorem potęgującym napięcie jest prowadzone przez policjantów śledztwo. Najnowszy film Juliusza Machulskiego Kołysanka trafi do kin 12. lutego.

Juliusz Machulski kręci Kołysankę

Juliusz Machulski rozpoczął 11. sierpnia zdjęcia do swojej najnowszej komedii zatytułowanej Kołysanka. Mistrz gatunku tym razem postanowił stworzyć przewrotną mieszankę: połączyć humor z elementami grozy.

Kołysanka Teatru A PART w Ósemkach

Kołysankę - kameralny spektakl, kolejny obok Klepsydry solowy "projekt funeralny" katowickiego Teatru A PART, będzie można obejrzeć 2. marca w siedzibie Teatru Ósmego Dnia w Poznaniu.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość