Sobota, 2017.09.23 Bogusława, Liwiusza, Tekli
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

23. września

23. września

Dzisiaj godz. 11.05 rozpocznie się astronomiczna jesień.
W jesieni, gdy tłuste ptaki,
Mróz w zimie nie lada jaki.

63 r. p.n.e. - urodził się Oktawian August, "primus inter pares" - pierwszy wśród równych cesarz rzymski;

1922 - polski Sejm przyjął uchwałę o budowie portu w Gdyni;

1991 - Armenia proklamowała niepodległość.

Więcej w kalendarium »

koncert na DVD

Koncertowy Sweet Summer Sun Stonesów

Sweet_Summer_Sun_okladka
Koncertowy album The Rolling Stones Sweet Summer Sun - Hyde Park Live ukaże się w Polsce 12. listopada w kilku edycjach: Blu-Ray, 2CD+DVD, 3LP+DVD oraz Deluxe Book Edition.

Akustyczny krążek Skunk Anansie

An_Acoustic_Skunk_Anansie_okladka_cd
An Acoustic Skunk Anansie - Live In London to tytuł pierwszego w dyskografii koncertowego wydawnictwa zespołu Skunk Anansie. Polska premiera płyty zapowiadana jest na wrzesień.

Pierwszy koncertowy album Audiofeels

live_audiofeels_okladka_dvd
Audiofeels, polski zespół wykonujący gatunek vocal play, wydał swój pierwszy koncertowy album. Płyta Live ukazała się na DVD i CD.

Muzyka Trzaski do Róży na DVD i na scenie

trzaska_gra_roze_grafika
Zapis koncertu Mikołaja Trzaski zarejestrowany w ubiegłym roku podczas Off Festivalu w Katowicach ukaże się na DVD. Trzaska wykonał tam na prośbę Artura Rojka muzykę stworzoną pierwotnie do filmu Wojtka Smarzowskiego Róża. Premiera DVD i koncert zespołu Trzaski Ircha Pneumatic odbędą się 4. lutego w Café Kulturalna w Warszawie.

Jednego Serca Jednego Ducha 2012 na CD i DVD

jednego_serca2012_okladkadvd
Blisko 50 osób od techniki estradowej, ponad 100 wolontariuszy, prawie 200 artystów, a przede wszystkim 40 000 chórzystów na widowni - oto największe wydarzenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2012 można już obejrzeć w domu - rejestracja wydarzenia ukazała się na płytach.

Tegoroczny album ma unikatowy charakter, ponieważ znajdzie się w nim zarówno płyta CD, jak i DVD, a do tego fantastyczne zdjęcia i świadectwa osób, które od lat współtworzą to wydarzenie.

Koncertowe DVD Tarji Turunen

act_1_dvd
Act 1, pierwsze koncertowe wydawnictwo Tarji Turunen w jej rockowo-metalowym dorobku, ukaże się w Polsce 24. sierpnia. Materiał został zarejestrowany podczas dwóch wieczorów w marcu tego roku w argentyńskim mieście Rosario. Tarja wystąpiła tam na scenie Teatro El Circulo.

Pierwsze koncertowe DVD Turnaua

och_turnau_okladka_dvd
18. maja 2011 r. w warszawskim Och! Teatrze odbył się wyjątkowy koncert Grzegorza Turnaua. Występ rejestrowany był na potrzeby albumu, który ukaże się 17. października w pięciu różnych formatach - CD, DVD, blu-ray, LP oraz jako limitowany box zawierający CD, DVD i LP. 

Koncert Petera Gabriela z Londynu na DVD

new_blood_okladka_dvd
Koncert Petera Gabriela New Blood - Live In London ukaże się 24. października na DVD. Występ został zarejestrowany w londyńskim Hammersmith Apollo w marcu tego roku.

Koncert Turnaua na DVD

fabryka_klamek_okladka_cd
Wyjątkowy koncert Grzegorza Turnaua odbędzie się 18. maja w warszawskim Och-Teatrze: całość będzie rejestrowana na potrzeby pierwszego w karierze artysty koncertowego albumu.

Live Rabbit Gaby Kulki na DVD

live_rabbit_okladka
Pierwsze koncertowe DVD Gaby Kulki Live Rabbit można już znaleźć na półkach sklepowych. Na płycie znalazł się koncert zarejestrowany w klubie Studio w Krakowie niemal dokładnie w połowie trasy Trójka Tour, na której Gaba występowała u boku formacji Czesław Śpiewa i Dick4Dick.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość