Piątek, 2017.09.22 Maury, Milany, Tomasza
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

22. września

22. września

1959 - zainaugurowano pierwsze połączenie telefoniczne między Stanami Zjednoczonymi a Europą;

1989 - Sąd Najwyższy zarejestrował Niezależne Stowarzyszenie Studentów;

1989 - zespół Lombard przyleciał do stolicy Iraku Bagdadu. Był drugą grupą rockową występującą w tym kraju, a pierwszą mającą w swoim składzie wokalistkę (i to blondynkę!).

Więcej w kalendarium »

koncert rockowy

Odjazdy wracają do Katowic

odjazdy_logo
Odjazdy reaktywują się po 10-letniej przerwie! 26. lutego 2011 roku w katowickim Spodku zagrają formacje: Myslovitz, Coma, Strachy Na Lachy, Happysad, Muchy oraz CF98.

Rock In Arena 2011

rock_in_arena_2010
Myslovitz, Coma, Strachy Na Lachy, Acid Drinkers, Happy Pills oraz Neony wystąpią 12. lutego 2011 r. na scenie poznańskiej Areny podczas drugiej edycji koncertu Rock In Arena. Bilety trafiły już do sprzedaży.

Limp Bizkit zagra w Stodole

limp_bizkit_foto
Amerykańska grupa Limp Bizkit zagra 9. października w warszawskim klubie Stodoła. Mistrzowie łączenia nu metalu i rapcore'a przyjadą do Polski w oryginalnym składzie w ramach trasy promującej ich najnowszą, długo oczekiwaną płytę Gold Cobra.

Festiwal w Jarocinie 2010

jarocin_2008_foto2
Festiwal w Jarocinie będzie miał w tym roku specjalną oprawę. Okazją jest trzydziesta rocznica I Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Młodej Generacji. W programie przewidziano wiele koncertów związanych z historią festiwalu. Pierwsze gwiazdy mamy poznać jeszcze w lutym.

Michał Jelonek w zabrzańskim Wiatraku

michal_jelonek_foto
Michał "Jelonek" Jelonek - muzyk zespołów Hunter i Orkiestra Dni Naszych, były członek kieleckiej grupy Ankh - wystąpi 5. lutego w zabrzańskim Centrum Kultury Wiatrak. Jelonek jest jednym z najlepszych skrzypków na polskiej scenie rockowej.

Program Rock In Arena 2010

rock_in_arena_2010_logo
Znany jest już godzinowy harmonogram imprezy Rock In Arena, która odbędzie się 13. lutego w poznańskiej Hali Arena. Lutowe święto muzyki rozpocznie występ formacji Orchid, a zakończy koncert grupy Coma.

Rock In Arena 2010 w Poznaniu

rock_in_arena_2010_logo
Coma, Hey, Happysad, Muchy, Orchid oraz CF98 wystąpią 13. lutego 2010 r. w poznańskiej Arenie podczas pierwszej edycji rockowego koncertu Rock In Arena. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to prezentacja najważniejszych zjawisk na polskiej scenie rockowej.

Dodatkowy koncert Scorpionsów w Zabrzu

scorpions_foto
Ogromne zainteresowanie biletami na koncert grupy Scorpions, który odbędzie się 5. grudnia podczas gali 50-lecia Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, spowodowało, że grupa postanowiła dać na Śląsku dodatkowy koncert. Rockowa formacja wystąpi w DMiT ponownie 6. grudnia.

Wishbone Ash w Eskulapie

wishbone_ash_foto
Legendarna formacja Wishbone Ash wystąpi dwukrotnie w Polsce na specjalnych koncertach w ramach okolicznościowej trasy 40th Anniversary Tour 2010. 17. lutego 2010 r. Brytyjczycy zagrają w Klubie Eskulap w Poznaniu. Dzień wcześniej giganci rocka dadzą koncert w warszawskiej Proximie.

V Rockowa Zbiórka Żywności w Warszawie

rockowa_zbiorka_zywnosci_plakat
Pokaz filmów w Etnokinie 16. października oraz koncert zespołów rockowych w Parku Praskim 17. października będą towarzyszyły akcji V Rockowa Zbiórka Żywności w Warszawie. Jak informuje organizator - Fundacja "Bank Żywności SOS" - celem akcji jest przekazanie żywności najuboższym mieszkańcom Mazowsza.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość