Środa, 2017.09.20 Eustachego, Faustyny, Renaty
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

20. września

20. września

1934 - urodziła się Sophia Loren, włoska aktorka filmowa;

1963 - w Auckland w Nowej Zelandii przeprowadzono po raz pierwszy w świecie transfuzję krwi u płodu ludzkiego;

1991 - w Gdańsku utworzono Związek Miast Bałtyckich.

Więcej w kalendarium »

konkurs fotograficzny

Renesans inspiracją dla szczecinian - wystawa pokonkursowa

renesans_dwoch_swiatow
Obraz Józefy Grześkowiak Współczesna Madonna z dzieciątkiem oraz fotografia Moniki Miśków Portret zajęły pierwsze miejsca w Regionalnym Konkursie Malarstwa i Fotografii Osób z Wadami Słuchu RENESANS DWÓCH ŚWIATÓW.

Ostatnie dni konkursu foto W/NA/OBOK TEATRU

aparat_fotograficzny_foto
Tylko do końca sierpnia można dostarczać prace na konkurs fotograficzny W/NA/OBOK TEATRU. W konkursie mogą uczestniczyć osoby zajmujące się fotografią klasyczną i cyfrową amatorsko i profesjonalnie. Główna nagroda to 4 400 zł.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Chopin

konkurs_foto_chopin
Ponad miesiąc został do zakończenia Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego CHOPIN. Mogą w nim wziąć udział zarówno profesjonalni fotografowie, jak i amatorzy. Termin nadsyłania prac mija 24. września b.r. (liczy się data stempla pocztowego). Można wygrać do 4 tys. zł.

Gdańsk Press Foto 2010 - koniec naboru zdjęć

Dziś ostatni dzień naboru zdjęć do XIV edycji Pomorskiego Konkursu Fotografii Prasowej im. Zbigniewa Kosycarza Gdańsk Press Photo 2010. Do konkursu można zgłaszać zdjęcia wykonane od 1. kwietnia 2009 do 31. marca 2010 roku, publikowane lub niepublikowane, w 6 kategoriach tematycznych.

Ferie w warszawskim ZOO

zima_w_miescie_2010_plakat
Wiele tajemnic zwierząt zdradzą młodzieży pracownicy Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego, który podczas ferii zimowych otwiera specjalne infopunkty. Od 1. do 14. lutego, w ramach akcji edukacyjnej, goście ZOO będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych i konkursie fotograficznym, w którym nagrodą jest roczny bilet wstępu do ZOO dla dwóch osób.

Konkurs fotograficzny XI Festiwalu KAN

kan_festiwal_logo
Rozpoczął się nabór fotografii do konkursu fotograficznego organizowanego w ramach XI Finału Festiwalu KAN. Temat konkursu brzmi Wrocław - miasto spotkań filmowych. Aby wziąć w nim udział należy, przesłać serię trzech zdjęć do 15. marca 2010 r. Najlepsze prace zostaną ponazane na specjalnej Konkursowej Wystawie KAN 2010 w drugiej połowie kwietnia.

II Karkonoski Festiwal Światła

karkonoski_festiwal_swiatla_2009
Kotlina Jeleniogórska rozbłyśnie 5. grudnia blaskiem II Karkonoskiego  Festiwalu Światła. W programie Festiwalu, który będzie trwał do 10. stycznia 2010 r., znalazły się wystawa, koncerty, konferencje, Gala Światła i Lodu oraz pokazy oświetlenia eventowego, laserów i sztucznych ogni.

Warszawskie podwórka - konkurs fotograficzny dla dzieci

tradycyjne_gry_i_zabawy_na_podworkach_warszawskich_plakat
Tradycyjne Gry i Zabawy na Podwórkach Warszawskich to tytuł konkursu fotograficznego dla dzieci od 7. do 12. lat, który został ogłoszony przez Pracownię Wschodnią w Warszawie. Do udziału w konkursie wystarczą dobre chęci i pomysły, organizatorzy zapewniają sprzęt i wywołanie zdjęć!

Piękno uchwycone - konkurs fotograficzny na akt lub portret kobiety

lesprit_photo_skan
Pojawia się niezwykła szansa dla tych, którzy umieją fotografować kobiety - 15. września startuje skierowany do nich konkurs L’Esprit Photo. Prace można przesyłać do 31. grudnia 2009 r. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda - samochód.

Konkurs fotograficzny "Życie jest piękne"

gdansk2009_4_plaza2
Trzecia edycja konkursu fotograficznego "Życie jest piękne" została ogłoszona przez prezydenta miasta Kielce oraz kielecki oddział Związku Polskich Artystów Fotografików. Dwunastu laureatów II etapu konkursu otrzyma równorzędne nagrody w wysokości 5 tys. zł.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość