Środa, 2017.09.20 Eustachego, Faustyny, Renaty
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

20. września

20. września

1934 - urodziła się Sophia Loren, włoska aktorka filmowa;

1963 - w Auckland w Nowej Zelandii przeprowadzono po raz pierwszy w świecie transfuzję krwi u płodu ludzkiego;

1991 - w Gdańsku utworzono Związek Miast Bałtyckich.

Więcej w kalendarium »

konkurs plastyczny

Renesans inspiracją dla szczecinian - wystawa pokonkursowa

renesans_dwoch_swiatow
Obraz Józefy Grześkowiak Współczesna Madonna z dzieciątkiem oraz fotografia Moniki Miśków Portret zajęły pierwsze miejsca w Regionalnym Konkursie Malarstwa i Fotografii Osób z Wadami Słuchu RENESANS DWÓCH ŚWIATÓW.

Wystawa plakatów do Końcówki

koncowka_plakat
114 grafików nadesłało ponad 150 prac na konkurs na plakat do spektaklu Końcówka lubelskiego Teatru im. H. Ch. Andersena wystawianego w ramach "sceny dla dorosłych". Jurorzy nagrodzili plakat autorstwa Agnieszki Popek-Banach i Kamila Banacha.

Zwycięski plakat Festiwalu Lalka Też Człowiek

lalka_tez_czlowiek_plakat
Projekt Grażyny Kupisiewicz wygrał w konkursie na plakat promujący Festiwal "Lalka Też Człowiek". Spośród propozycji grafików z Polski, Białorusi i Portugalii najlepsza okazała się rodzima propozycja.

Zwycięski mural chopinowski w Warszawie

Chopin raz jeszcze odda Warszawie swe serce - tym razem na wielkoformatowym malowidle. Praca Serce Chopina autorstwa Emilii Bartkowskiej zwyciężyła w konkursie na projekt muralu poświęconego Warszawie i Fryderykowi Chopinowi. Nagrodą jest realizacja pracy laureatki na 200-metrowej ścianie kamienicy na warszawskim Powiślu.

Świdermajer: Wyniki konkursów plastycznych

swidermajer_konkurs_gal6
Iga Czeranowska z Warszawy wygrała konkurs plastyczny Świdermajer na 4 pory roku. W konkursie Świdermajer: domy-perły zwyciężyła Diana Hasan z miejscowości Sobienie Jeziory. Na oba konkursy nadesłano ponad 140 prac wykonanych różnorodnymi technikami.

Świdermajer: galeria prac laureatów konkursów plastycznych

Iga Czeranowska z Warszawy wygrała konkurs plastyczny Świdermajer na 4 pory roku. W konkursie Świdermajer: domy-perły zwyciężyła Diana Hasan z miejscowości Sobienie Jeziory. W naszej galerii można obejrzeć prace laureatów obu konkursów.

Konkurs Świdermajer przedłużony

swidermajer_tomasz_kapusta_gal6
Termin nadsyłania prac na konkursy plastyczne pod hasłem Świdermajer dla dzieci i młodzieży został przedłużony do 16. marca. Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane m.in. przez firmę "Wall-Art" oraz możliwość prezentacji swoich prac na ogólnopolskich wystawach.

Polka wygrała konkurs na plakat I Love Europe

i_love_europe_zwyciezcy_skan
Studentka poznańskiej ASP Maria Mileńko wygrała w konkursie internetowym na plakat, który w tym roku będzie promował Dzień Europy. Polka zebrała 415566 punktów (każdy głosujący mógł przyznać maksymalnie 10 punktów wybranej pracy). Praca Portugalki Diany Jung, która znalazła się na drugiej pozycji, otrzymała 149272 punktów.

Słodki konkurs dla dzieci w Toruniu

Konkurs dla dzieci na pomysł nowego smaku wafelka i projekt plastyczny jego opakowania został ogłoszony w Toruniu. W zabawie mogą wziąć uczniowie miejskich szkół podstawowych. Termin zgłaszania prac upływa 17. listopada.

The Power of Peace - konkurs plastyczny dla dzieci

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu kontynuuje współpracę z Lions Club Opole organizując dla dzieci w wieku 11-13 lat konkurs plastyczny Plakat Pokoju.  Tytuł tegorocznej edycji konkursu na brzmi "The Power of Peace".
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość