Piątek, 2017.09.22 Maury, Milany, Tomasza
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

22. września

22. września

1959 - zainaugurowano pierwsze połączenie telefoniczne między Stanami Zjednoczonymi a Europą;

1989 - Sąd Najwyższy zarejestrował Niezależne Stowarzyszenie Studentów;

1989 - zespół Lombard przyleciał do stolicy Iraku Bagdadu. Był drugą grupą rockową występującą w tym kraju, a pierwszą mającą w swoim składzie wokalistkę (i to blondynkę!).

Więcej w kalendarium »

Księżyc w nowiu

Ponad ćwierć miliona widzów na drugim Zmierzchu

zmierzch2_plakat1
Druga część Sagi Zmierzch: Księżyc w nowiu znakomicie zadebiutowała w polskich kinach . W pierwszy weekend ekranizację powieści Stephanie Meyer obejrzało 266 115 widzów.

Noc Zmierzchu i Wampirów

zmierzch2_plakat1
Noc Zmierzchu i Wampirów związana z premierą jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - ekranizacji drugiej części sagi Stephanie Meyer - odbędzie się 20. i 21. listopada w 23. kinach w Polsce. Uczestnicy Nocy będą mogli obejrzeć obie części Sagi Zmierzch oraz film Underworld 2: Ewolucja.

Ogólnopolski zlot fanów Zmierzchu w Warszawie

zlot_fanow_zmierzchu_plakat
Fani cyklu Stephanie Meyer i jego ekranizacji spotkają się 17. listopada w salonie Empik Junior w Warszawie na ogólnopolskim zlocie. Impreza odbędzie się dwa dni przez światową premierą filmowej adaptacji drugiego tomu sagi Księżyc w nowiu i tuż po premierze audiobooka z dwoma pierwszymi częściami bestsellerowego cyklu.

Nowości w galerii filmu Księżyc w nowiu

Galeria filmu Księżyc w nowiu, ekranizacji drugiej części wampirzej sagi Stephanie Meyer Zmierzch, wzbogaciła się o 10 nowych fotosów. Film trafi na ekrany polskich kin 20. listopada.

Księżyc w nowiu: Nowości w galerii, trailer i teledysk

Pięć nowych zdjęć, teledysk do najnowszej piosenki promującej film Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu zatytułowanej Meet Me On The Equinox wykonanej przez zespół Death Cab For Cutie’s i ostateczny polski zwiastun filmu, który trafi na ekrany polskich kin 20. listopada - promocja ekranizacji drugiego tomu sagi Stephanie Meyer ruszyła pełną parą.

Księżyc w nowiu: zwiastun filmu z polskimi napisami

zmierzch2_plakat1
W serwisie Youtube pojawił się ostateczny zwiastun filmu Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu z polskimi napisami. Ekranizacja drugiego tomu cyklu powieściowego Stephanie Meyer trafi na ekrany kin w Polsce 20. listopada.

Ruszyła polska strona filmu Księżyc w nowiu

zmierzch2_plakat1
Kilkanaście tygodni przed polską premierą ekranizacji drugiego tomu cyklu Stephanie Meyer o miłości nastolatki Belli Swan i wampira Edwarda Cullena ruszyła polska strona internetowa filmu Zmierzch. Księżyc w nowiu.

Nowości w galerii Zmierzchu 2

zmierzch2_plakat1
W galerii filmu Zmierzch: Księżyc w nowiu pojawiło się nowe zdjęcie oraz polski plakat drugiej części ekranizacji sagi Stephanie Meyer.

Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu - galeria

Siedemnastoletnia uczennica Bella Swan i wampir Edward Cullen tworzą bardzo szczęśliwą, choć niecodzienną parę. Ich romans trwa do dnia osiemnastych urodzin dziewczyny. Po dramatycznych wydarzeniach Edward porzuca ukochaną i wraz ze swoją rodziną wyjeżdża z miasta.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość