Piątek, 2017.09.22 Maury, Milany, Tomasza
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

22. września

22. września

1959 - zainaugurowano pierwsze połączenie telefoniczne między Stanami Zjednoczonymi a Europą;

1989 - Sąd Najwyższy zarejestrował Niezależne Stowarzyszenie Studentów;

1989 - zespół Lombard przyleciał do stolicy Iraku Bagdadu. Był drugą grupą rockową występującą w tym kraju, a pierwszą mającą w swoim składzie wokalistkę (i to blondynkę!).

Więcej w kalendarium »

Lao Che

Juwenalia Warszawskie 2013

juwenalia_warszawskie_2013
Kult (19 raz z rzędu na Juwenaliach!), Grubson, Lao Che i Strachy na Lachy, Vavamuffin, Mela Koteluk, Łąki Łan i Monika Brodka to główne gwiazdy tegorocznych Juwenaliów Warszawskich. W sumie - cztery dni koncertów, z czego trzy będą niebiletowane.

Odjazdy 2013 w katowickim Spodku

odjazdy_logo
Coma, Luxtorpeda, Myslovitz, Turboweekend (DK), Lao Che, Bednarek oraz Curly Heads wystąpią podczas kolejnej edycji imprezy Odjazdy, która odbędzie się w katowickim Spodku 9. marca.

Rock In Arena 2013

rock_in_arena_2013_plakat
Strachy Na Lachy, Illusion, Dog Eat Dog (USA), Happysad, Lao Che, Jelonka i Rust wystąpią 9. lutego w poznańskiej Hali Arena podczas czwartej edycji imprezy Rock In Arena. Strachy Na Lachy, dowodzone przez  Grabaża, wystąpią w Poznaniu w dniu premiery swojej najnowszej płyty.

Lao Che w CK Wiatrak

lao_che_gal4
Zespół Lao Che wystąpi z materiałem promującym najnowszą płytę Soundtrack w CK Wiatrak w Zabrzu. Koncert, podczas którego będzie można usłyszeć również starsze utwory grupy, odbędzie się 14. lutego.

Soundtrack Lao Che w październiku

soundtrack_lao_che_okladka
Piąta płyta Lao Che zatytułowana Soundtrack ukaże się 17. października. Producentem odpowiedzialnym za brzmienie nowego materiału jest Eddie Stevens, brytyjski muzyk i producent związany z takimi artystami jak Moloko, Zero 7 czy Roisin Murphy.

Harmonogram występów na Festiwalu w Jarocinie 2012

jarocin_festiwal_logo
Znany jest już dzienny harmonogram występów podczas tegorocznego Festiwalu w Jarocinie. Impreza rozpocznie się 20. lipca i potrwa trzy dni.

Jarocin Festiwal 2012

jarocin_festiwal_logo
Within Temptation, Kult, Biohazard, Illusion, Against Me!, Tzn Xenna, Lipali, Lao Che, Ksu, Buldog - to tylko część wykonawców Jarocin Festiwal 2012. Tegoroczna impreza będzie trwała od 20. do 22. lipca.

Lao Czesław Tour - edycja druga

lao_czeslaw_tour_plakat
Lao Che i Czesław Śpiewa ponownie zagrają razem na scenie. Druga edycja Lao Czesław Tour rozpocznie się 12. października koncertem w gdanskim Parlamencie. Kolejne występy zaplanowano w Poznaniu, Warszawie, Lublinie, Katowicach i Wrocławiu.

Himills Bach czyli słuchowisko historyczne Lao Che

trasa_t_u_okladka_cd
Projekt Himills Bach, za którym stoją muzycy zespołu Lao Che, przygotował słuchowisko historyczne zatytułowane Trasa T-U. Jest to opowieść o akcji dywersyjnej, jaką w kwietniu 1944 przeprowadził II pluton kompanii Rudy z Batalionu Zośka. Premiera CD zapowiadana jest na 9. września.

Krótkie metraże z całego świata na Podlasiu

zubroffka_2010_plakat
67 filmów z Polski, Rosji, Białorusi, Estonii, Ukrainy, Azerbejdżanu, Bułgarii, Niemiec, Hiszpanii, Japonii, Kanady, Grecji, Francji, Wielkiej Brytanii będzie można zobaczyć podczas V Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA w Białymstoku. Festiwal rozpocznie się 1. grudnia i potrwa pięć dni.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość