Niedziela, 2017.08.20 Bernarda, Sabiny, Samuela
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

lubuskie

Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra na 19. Przystanku Woodstock

emir_kusturica_koncert
Emir Kusturica z zespołem The No Smoking Orchestra wystąpi podczas 19. edycji Przystanku Woodstock. Uczestnictwo w festiwalu potwierdziły również zespoły Ugly Kid Joe, Anthrax oraz Gooral, który wraz z Zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze przygotowuje specjalny muzyczny projekt. 19. Przystanek Woodstock odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą na początku sierpnia 2013. 

Natalia Przybysz z piosenkami Janis Joplin

natu_foto
Natalia Przybysz szykuje nowy projekt KOZMIC BLUES 2012 z piosenkami Janis Joplin. Program przygotowywany jest na 50-lecie debiutu artystycznego legendarnej wokalistki. W nocy z 3. na 4. sierpnia Natu zaprezentuje materiał na Przystanku Woodstock.

Wystawa Pawła Śliwińskiego w BWA Zielona Góra

unknown_master_from_kasilan_plakat
Indywidualna wystawa Pawła Śliwińskiego Unknown Master From Kasiłan zostanie otwarta 6. stycznia w BWA w Zielonej Górze.

Prodigy i Gentleman na XVII Przystanku Woodstock

gentleman_gal5
The Prodigy i Gentleman będą gwiazdami tegorocznego Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Na 2 scenach zaprezentuje się prawie 60 wykonawców z Polski i zagranicy. Impreza rozpocznie się 4. sierpnia i po raz pierwszy w historii potrwa trzy dni.

Prońko i Jarocka gwiazdami zielonogórskiej Wigilii

irena_jarocka_premiera_gal32
Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Ireny Jarockiej Ponieważ znów są Święta... oraz Koncert Charytatywny Warto jest pomagać z udziałem Krystyny Prońko znalazły się w programie miejskiej Wigilii dla mieszkańców Zielonej Góry. Miejska Wigilia rozpocznie się 19. grudnia o godz. 14.00.

Nigel Kennedy, Papa Roach i Life of Agony na Przystanku Woodstock

nigel_kennedy_gal2.jpg
Nigel Kennedy, Papa Roach, Life of Agony, Perfect, Armia, Justyna Steczkowska i Lao Che to artyści, którzy pojawią się na dużej scenie Przystanku Woodstock. XVI edycja tej imprezy odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą i potrwa trzy dni - od 30. lipca do 1. sierpnia 2010 r. W tym czasie na dwóch scenach wystąpią muzycy z Polski i świata. Kilkudziesięciu artystów zagra dla ogromnej publiczności, która na kilka dni stworzy nowe miasto.

Ravi Coltrane Quartet w Gorzowie

Ravi Coltrane, kontynuator tradycji Johna Coltrana, wystąpi 21. marca ze swoim kwartetem w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Koncert odbędzie się w ramach cyklu Gorzów Jazz Celebrations.

Bajkoterapia w zielonogórskiej bibliotece

mama_uczy_dziecko_czytania
Jak pomóc dziecku w trudnych sytuacjach emocjonalnych? Można na przykład wykorzystać... książkę z bajkami. Warsztaty bajkoterapii odbędą się 19. stycznia w ramach Klubu Mam w bibliotece w Zielonej Górze.

Zielona Góra: Sportowa zima w mieście

zima_foto
Dwa turnusy zajęć sportowo-rekreacyjnych przygotował na okres ferii dla uczniów, którzy będą spędzali zimę w mieście, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. W programie znalazły się zajęcia w hali sportowej, na lodowisku, wyjście do kina i wiele innych atrakcji.

Manchester i Tequilla na Sylwestrze w Gorzowie

Koncert zespołu Tequilla rozpocznie o godz. 22.00 miejską imprezę sylwestrową w Gorzowie Wielkopolskim. Na bulwarze wystąpią także grupa Manchester (o 23.00) oraz - na zakończenie imprezy - Sonichouse (muzycy Morandi).
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość