Środa, 2017.08.23 Apolinarego, Miły, Róży
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

małopolskie

Kayah Transoriental Orchestra w Krakowie

kayah_Transoriental_Orchestra
Koncert Kayah Transoriental Orchestra, czyli Kayah z towarzyszeniem instrumentalistów oraz solistów pochodzenia polskiego, ukraińskiego i irańskiego, odbędzie się 11. stycznia w Kijów Centrum w Krakowie.

Smutki tropików - premiera w Łaźni Nowej

smutki_tropikow_plakat
Smutki tropików, najnowszy spektakl reżysera młodego pokolenia Pawła Świątka ze scenariuszem Mateusza Pakuły, zostanie wystawiony w krakowskiej Łaźni Nowej. Premiera - 8. grudnia.

Spotkanie z autorką książki o H. M. Góreckim

Henryk_Mikolaj_Gorecki_portret_z_pamieci_okladka
Spotkanie z Beatą Bolesławską-Lewandowską - autorką książki Henryk Mikołaj Górecki. Portret w pamięci - odbędzie się 24. października w Księgarni Muzycznej "Kurant" na krakowskim Rynku Głównym.

To tylko miłość w Teatrze STU

to_tylko_milosc_fot_Marcin_Kopec
Krystyna Podleska i Tadeusz Huk zagrali główne role w sztuce Rona Aldridge’a To tylko miłość. Premiera spektaklu w reżyserii Janusza Szydłowskiego odbędzie się w krakowskim Teatrze STU 29. września.

Kaliber 44 i goście w Lizard King

kaliber44_foto
Po wyjątkowo długim oczekiwaniu na scenę powrócił zespół Kaliber 44. 26. września wystąpi w krakowskim klubie Lizard King w składzie: AbradAb, Joka i DJ FEEL-X i towarzyszeniem instrumentalistów. 

Koncert rozrywkowych utworów Lutosławskiego

piosenki_taneczne_plakat
Twórczość Witolda Lutosławskiego to nie tylko poważne kompozycje, ale również pisane pod pseudonimem foxtroty, tanga i walczyki wykonywane niegdyś przez takie gwiazdy jak Violetta Villas, Mieczysław Fogg czy Kalina Jędrusik. Piosenki mistrza będzie można poznać 30. sierpnia podczas koncertu Miłość i Świat. Rozrywkowe oblicze Witolda Lutosławskiego w Krakowie.

Światłoczułe spotkania z Danutą Szaflarską

inny_swiat_szaflarska_gal3
Danuta Szaflarska - niezwykła osoba i wybitna aktorka, a jednocześnie bohaterka filmu dokumentalnego Doroty Kędzierzawskiej Inny świat - będzie centralną postacią najbliższej trasy Polski Światłoczułej. Trasa rozpocznie się 16. sierpnia w miejscowości Gidle seansem i spotkaniem z Dorotą Kędzierzawską i operatorem Arthurem Reinhartem. W kolejnych spotkaniach - w Piwnicznej Zdrój (17. sierpnia), Nowym Sączu (18. sierpnia) oraz Starym Sączu (19. sierpnia) weźmie również udział sama Danuta Szaflarska.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość