Środa, 2017.08.23 Apolinarego, Miły, Róży
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

miasto

Sum i syrenka wrócili na ulicę Dolną

Zakończyły się prace konserwatorskie przy zabytkowej studni wodociągowej i pijalni u zbiegu ul. Dolnej i Puławskiej w Warszawie.  Ujęcie powstało cztery lata przed wojną  i było prawdziwą atrakcją Mokotowa.

Mebel miejski na warsztatach

mebel_miejski
Mebel miejski będzie tematem kolejnych warsztatów organizowanych w Lublinie w ramach projektu Lub design! Uczestnicy dwudniowych zajęć (23-24. sierpnia) zmierzą się z meblem miejskim od projektu przez wykonanie, do umieszczenia go w wybranym punkcie miasta.

Warszawa: Spacerowe konsultacje w/s Wisły

wisla_warszawska_logo
Rozpoczęły się konsultacje społeczne na temat zagospodarowania nadwiślańskich brzegów. Konsultacje nietypowe, bo pod postacią otwartych spotkań na miejskich plażach oraz spacerów konsultacyjnych. Pierwszy taki spacer odbędzie się na prawym brzegu Wisły w sobotę 6 lipca o godz. 10.00.

Diaporamy Jaskulskiego w Strefie 89

oddech_plakat
Pokaz diaporam Wiesława Jaskulskiego, podczas którego zostaną zaprezentowane starsze prace artysty, odbędzie się 10. czerwca w szczecińskiej Strefie 89. Jedna z prezentowanych w klubie diaporam - Miasto - powstała we współpracy ze zmarłym niedawno szczecińskim plastykiem i karykaturzystą Arkiem Gacparskim.

Miasto movie - Miasto w zagrożeniu

miasto_movie_maj2013
"Miasto w zagrożeniu" to temat trzeciej części cyklu filmowego "Miasto movie" w Warsztatach Kultury w Lublinie. Podczas środowych spotkań będzie można obejrzeć pięć filmów o miastach w zagrożeniu, m.in. Las Vegas Parano Terry’ego Gilliama. Wstęp wolny.

Osmędeusze na Miron-Offie

osmedeusze_gal3
Spektakl Osmędeusze Teatru Pijana Sypialnia to jeden z punktów programu Miron-Offa - festiwalu poświęconego Mironowi Białoszewskiemu. Impreza inauguruje działalność Klubokawiarni Kicia Kocia na warszawskim Grochowie. Osmędeuszy będzie można obejrzeć 26. stycznia wieczorem.

Ixi Color o Vlepvnecie

mural_hoza_3
O Vlepvnecie i streetarcie wczoraj, dziś i jutro opowiada Ixi Color, od wielu lat związany z fundacją, artysta, performer i kurator galerii V9.

Warszawa: Weekendowe utrudnienia w ruchu

W związku ze startem rajdu "Monte Carlo Historique" oraz "Biegiem Chomiczówki" 19. i 20. stycznia w Warszawie możliwe są czasowe utrudnienia w ruchu.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość