Piątek, 2017.09.22 Maury, Milany, Tomasza
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

22. września

22. września

1959 - zainaugurowano pierwsze połączenie telefoniczne między Stanami Zjednoczonymi a Europą;

1989 - Sąd Najwyższy zarejestrował Niezależne Stowarzyszenie Studentów;

1989 - zespół Lombard przyleciał do stolicy Iraku Bagdadu. Był drugą grupą rockową występującą w tym kraju, a pierwszą mającą w swoim składzie wokalistkę (i to blondynkę!).

Więcej w kalendarium »

Mietek Szcześniak

II Gliwicka Jesień Gospel - pamięci Norberta Blachy

ii_gliwicka_jesien_gospel_plakat
Pamięci Norberta Blachy - zmarłego w lutym tego roku gliwickiego muzyka, kompozytora i aranżera oraz wielkiego propagatora muzyki chrześcijańskiej, szczególnie nurtu gospel - będzie poświęcony koncert finałowy II Gliwickiej Jesieni Gospel. Koncert z udziałem m.in. Mietka Szcześniaka odbędzie się 28. października w Gliwickim Teatrze Muzycznym.

Kuba Badach - od dzieciństwa na scenie

kuba_badach_foto
Kuba Badach (ur. 24 sierpnia 1976) - wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters.

Studenckie Centrum Kultury otwarto na Uniwersytecie Opolskim

mietek_szczesniak_foto2
Studenckie Centrum Kultury uroczyście otwarto w Opolu 15. października. Nowoczesny obiekt stanął na terenie miasteczka akademickiego Uniwersytetu Opolskiego, gdzie funkcjonowało pierwsze Studenckie Centrum Kultury (SCK), a później klub "Kocioł".

Nowy singiel Szcześniaka

signs_okladka_cd
Tytułowy utwór z płyty Signs trafił do internetu 11. października, dokładnie miesiąc przed premierą nowego albumu Mietka Szcześniaka, który napisał singiel wspólnie z amerykańską producentką Wendy Waldman.

Koncert Pamięci Andrzeja Zauchy w Bydgoszczy

koncert_pamieci_zauchy_bydgoszcz_2011_plakat
Krystyna Prońko, Andrzej Sikorowski, Mieczysław Szcześniak i Ryszard Rynkowski wystąpią 10. października w Operze Novej w Bydgoszczy podczas Koncertu Pamięci Andrzeja Zauchy w 20. rocznicę śmierci legendarnego wokalisty.

Pierwsza anglojęzyczna płyta Szcześniaka

szczesniak_gal10
Po czterech latach od nawiązania współpracy z amerykańską wokalistką, kompozytorką i producentką Wendy Waldman, Mieczysław Szcześniak nagrał siódmy solowy album - pierwszy anglojęzyczny w swojej karierze. Premiera krążka zatytułowanego Signs zapowiadana jest na 11. listopada.

Koncert i płyta Pamięci Andrzeja Zauchy

pamieci_andrzeja_zauchy_plakat
Ewa Bem, Kayah, Krystyna Prońko, Mieczysław Szcześniak, Kuba Badach, Janusz Szrom i Andrzej Sikorowski wystąpią podczas Koncertu Pamięci Andrzeja Zauchy, który odbędzie się 24. września - w 20. rocznicę śmierci legendarnego wokalisty - w Sali Kongresowej w Warszawie. Kilkanaście dni przed koncertem ukazała się płyta Pamięci Andrzeja Zauchy - 20. rocznica śmierci.

Festiwal Pamięci Andrzeja Zauchy - koncert galowy

serca_bicie_2010
Kayah, Krystyna Prońko, Dorota Miśkiewicz, Mieczysław Szcześniak, Kuba Badach, Grzegorz Turnau i Janusz Szrom będą gwiazdami koncertu galowego podczas Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy. Na scenie wystąpią także finaliści Konkursu Wokalnego SERCA BICIE, którzy zakwalifikowali się do ostatniego etapu po przesłuchaniach w lutym i marcu.

Bem, Szcześniak i New Life M kolędują w Sosonowcu

mietek_szczesniak_foto
Ewa Bem, Mieczysław Szcześniak oraz New Life'm wystąpią 9. stycznia w Sosnowcu z Rodzinnym kolędowaniem. Koncert odbędzie się w kościele p.w. św. Tomasza. Wstęp wolny.

Harlem Gospel Choir zaśpiewa hity Jacksona

hgc_jackson_plakat
Harlem Gospel Choir, jeden najsłynniejszych na świecie chórów gospelowych, ponownie wystąpi w Polsce. Tym razem śpiewacy przyjadą z Nowego Jorku z nowym programem zatytułowanym Michael Jackson. Gospel Tribute. Chór wystąpi w połowie grudnia z czterema koncertami. Pierwszy odbędzie się 17. grudnia w Centrum Sztuki Impart we Wrocławiu.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość