Środa, 2017.03.29 Marka, Wiktoryny, Zenona
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

29. marca

29. marca

Czasem i w marcu  zetnie wodę w garncu.

1848 - we Włoszech powstał legion polski, którego inicjatorem był m. in. Adam Mickiewicz;

1930 - odbyła się premiera Moralności pani Dulskiej, pierwszego polskiego filmu udźwiękowionego;

1973 - ostatni żołnierz amerykański opuścił Wietnam Południowy.

Więcej w kalendarium »

muzyka

Zaginiony Rytm tematem Brave Festival 2013

brave_festival_2013_plakat
Zaginiony Rytm to temat przewodni 9. edycji BRAVE FESTIVAL, która obdędzie się we Wrocławiu od 7. do 12. lipca. Po raz pierwszy twarzą festiwalu przeciw wypędzeniom z kultury nie będzie kobieta. Na plakatach promujących Brave znlazło się oblicze mężczyzny - jednego z wielu młodych górników stanowiących tanią siłę roboczą na czarnym rynku złota w zachodnim Mozambiku.

Patricia Kaas - nowy termin koncertu

Patricia_Kaas
Patricia Kaas podała nową datę koncertu w Polsce. Występ zapowiadany na 26. kwietnia nie doszedł do skutku, ponieważ artystka odwolała go godzinę przed wyjściem na scenę z powodu problemów z gardłem. Ostatecznie ma zaśpiewać w Sali Kongresowej w Warszawie 17. czerwca. Bilety kupione na koncert, który miał się odbyć 26. kwietnia, zachowują ważność.

Hannah Montana na dużym ekranie

Hannah_Montana_Miley_Cyrus
Hannah Montana - zadebiutuje na dużym ekranie. Absolutny hit Disneya - serial o rozśpiewanej nastoletniej gwieździe, doczekał się pełnometrażowej wersji. Hannah Montana Film tydzień po swojej światowej premierze, trafi 17. kwietnia do polskich kin.

Kasia Kowalska w Stodole

Antepenultimate_Kasia_Kowalska_okladka
Kasia Kowalska wystąpi 19 marca z koncertem w warszawskim klubie Stodoła. Występ popularnej wokalistki związany będzie z promocją jej najnowszego albumu Antepenultimate. Bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość