Środa, 2017.09.20 Eustachego, Faustyny, Renaty
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

20. września

20. września

1934 - urodziła się Sophia Loren, włoska aktorka filmowa;

1963 - w Auckland w Nowej Zelandii przeprowadzono po raz pierwszy w świecie transfuzję krwi u płodu ludzkiego;

1991 - w Gdańsku utworzono Związek Miast Bałtyckich.

Więcej w kalendarium »

muzyka

Zaginiony Rytm tematem Brave Festival 2013

brave_festival_2013_plakat
Zaginiony Rytm to temat przewodni 9. edycji BRAVE FESTIVAL, która obdędzie się we Wrocławiu od 7. do 12. lipca. Po raz pierwszy twarzą festiwalu przeciw wypędzeniom z kultury nie będzie kobieta. Na plakatach promujących Brave znlazło się oblicze mężczyzny - jednego z wielu młodych górników stanowiących tanią siłę roboczą na czarnym rynku złota w zachodnim Mozambiku.

Patricia Kaas - nowy termin koncertu

Patricia_Kaas
Patricia Kaas podała nową datę koncertu w Polsce. Występ zapowiadany na 26. kwietnia nie doszedł do skutku, ponieważ artystka odwolała go godzinę przed wyjściem na scenę z powodu problemów z gardłem. Ostatecznie ma zaśpiewać w Sali Kongresowej w Warszawie 17. czerwca. Bilety kupione na koncert, który miał się odbyć 26. kwietnia, zachowują ważność.

Hannah Montana na dużym ekranie

Hannah_Montana_Miley_Cyrus
Hannah Montana - zadebiutuje na dużym ekranie. Absolutny hit Disneya - serial o rozśpiewanej nastoletniej gwieździe, doczekał się pełnometrażowej wersji. Hannah Montana Film tydzień po swojej światowej premierze, trafi 17. kwietnia do polskich kin.

Kasia Kowalska w Stodole

Antepenultimate_Kasia_Kowalska_okladka
Kasia Kowalska wystąpi 19 marca z koncertem w warszawskim klubie Stodoła. Występ popularnej wokalistki związany będzie z promocją jej najnowszego albumu Antepenultimate. Bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość