Sobota, 2017.09.23 Bogusława, Liwiusza, Tekli
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

23. września

23. września

Dzisiaj godz. 11.05 rozpocznie się astronomiczna jesień.
W jesieni, gdy tłuste ptaki,
Mróz w zimie nie lada jaki.

63 r. p.n.e. - urodził się Oktawian August, "primus inter pares" - pierwszy wśród równych cesarz rzymski;

1922 - polski Sejm przyjął uchwałę o budowie portu w Gdyni;

1991 - Armenia proklamowała niepodległość.

Więcej w kalendarium »

muzyka chrześcijańska

Msza Świata - międzynarodowa liturgia na CD

msza_swiata_okladka_cd
Części stałe Mszy Świętej wykonywane w różnych językach oraz pieśni religijne z różnych części świata znalazły się na płycie CD Msza Świata wydanej przez Referat Misyjny Księży Werbistów z Pieniężna.

Jednego Serca Jednego Ducha 2012 na CD i DVD

jednego_serca2012_okladkadvd
Blisko 50 osób od techniki estradowej, ponad 100 wolontariuszy, prawie 200 artystów, a przede wszystkim 40 000 chórzystów na widowni - oto największe wydarzenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2012 można już obejrzeć w domu - rejestracja wydarzenia ukazała się na płytach.

Tegoroczny album ma unikatowy charakter, ponieważ znajdzie się w nim zarówno płyta CD, jak i DVD, a do tego fantastyczne zdjęcia i świadectwa osób, które od lat współtworzą to wydarzenie.

X Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2012 - galeria

Blisko 50 osób od techniki estradowej, ponad 100 wolontariuszy, prawie 200
artystów, a przede wszystkim 40 000 chórzystów na widowni - tak przedstawiają się liczby największego wydarzenia muzyki chrześcijańskiej w Polsce. X Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2012 odbył się 7. czerwca 2012 r. w Parku Sybiraków w Rzeszowie.

Wniebowianki rzucone

Pozytywna energia płynąca ze sceny. Widownia wypełniona osobami zaangażowanymi w wspólny śpiew z Deus Meus. Nowy krążek grupy trafił do sprzedaży 25. kwietnia.

Koncertowa premiera nowej płyty Deus Meus

wniebowianki_plakat
WNIEBOWIANKI - taki tytuł ma nowy krążek grupy Deus Meus, który od 25. kwietnia będzie dostępny w sprzedaży. Cały album można już kupić przedpremierowo w wersji mp3. Oficjalna premiera płyty nastąpi 20. kwietnia podczas koncertu premierowego, który odbędzie się w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach.

Pierwsza anglojęzyczna płyta Szcześniaka

szczesniak_gal10
Po czterech latach od nawiązania współpracy z amerykańską wokalistką, kompozytorką i producentką Wendy Waldman, Mieczysław Szcześniak nagrał siódmy solowy album - pierwszy anglojęzyczny w swojej karierze. Premiera krążka zatytułowanego Signs zapowiadana jest na 11. listopada.

Exodus15 zagra na Ochocie

exodus15_foto
Grupa Exodus15, grająca mieszankę r&b, soulu i muzyki funk, wystąpi 15. stycznia z koncertem w klubokawiarni Mam Ochotę w Ośrodku Kultury Ochoty w Warszawie.

New Life’M z Natalią Niemen zagrają w Polskim Radiu

new_life_music_foto
Natalia Niemen z zespołem New Life Music, w którym śpiewa gościnnie z Basią Włodarską i mężem Mate.O, zagrają 22. marca koncert w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego z okazji Narodowego Dnia Życia. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory z nowej płyty New Life Music Szukam domu.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość