Środa, 2017.08.23 Apolinarego, Miły, Róży
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

New Life Music

Jednego Serca Jednego Ducha 2012 na CD i DVD

jednego_serca2012_okladkadvd
Blisko 50 osób od techniki estradowej, ponad 100 wolontariuszy, prawie 200 artystów, a przede wszystkim 40 000 chórzystów na widowni - oto największe wydarzenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2012 można już obejrzeć w domu - rejestracja wydarzenia ukazała się na płytach.

Tegoroczny album ma unikatowy charakter, ponieważ znajdzie się w nim zarówno płyta CD, jak i DVD, a do tego fantastyczne zdjęcia i świadectwa osób, które od lat współtworzą to wydarzenie.

New Life’m kolędowo w Blue Note

new_life_m_foto
Zespół New Life’m wystąpi 4. stycznia w poznańskim klubie Blue Note z programem kolędowym. Podczas koncertu będzie można usłyszeć bardziej i mniej znane kolędy i pastorałki, od przepięknej i śpiewanej w wielu językach na całym świecie Cichej nocy, po szlachecką i dostojną Bóg się rodzi.

Bem, Szcześniak i New Life M kolędują w Sosonowcu

mietek_szczesniak_foto
Ewa Bem, Mieczysław Szcześniak oraz New Life'm wystąpią 9. stycznia w Sosnowcu z Rodzinnym kolędowaniem. Koncert odbędzie się w kościele p.w. św. Tomasza. Wstęp wolny.

New Life’M z Natalią Niemen zagrają w Polskim Radiu

new_life_music_foto
Natalia Niemen z zespołem New Life Music, w którym śpiewa gościnnie z Basią Włodarską i mężem Mate.O, zagrają 22. marca koncert w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego z okazji Narodowego Dnia Życia. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory z nowej płyty New Life Music Szukam domu.

New Life’M z Natalią Niemen i Mate.o w Blue Note

Zespół New Life’M (niegdyś New Life Music), jedna z naciekawszych grup nurtu chrześcijańskiego w Polsce, wystąpi 7. stycznia w poznańskim klubie Blue Note. Gościnnie pojawią się na scenie Natalia Niemen i Mate.o.

Mieczysław Szcześniak - nota biograficzna

mietek_szczesniak_foto2
Mieczysław Szcześniak urodził się 9 lipca 1964 roku w Kaliszu. Jako sześciolatek śpiewał w zespole Ikary, a będąc nastolatkiem rozpoczął współpracę z wrocławskim zespołem Funk Factory, z którym w 1984 roku zarejestrował swe pierwsze nagrania dla Polskiego Radia w Szczecinie.

Ewa Bem tekściarą

kakadu_ewa_bem_okladka
Kakadu - taki tytuł nosi nowa płyta Ewy Bem, której premiera zapowiadana jest na 23 listopada. Pierwsza dama polskiego jazzu zadebiutowała na swoim krążku jako... autorka tekstów wszystkich piosenek. 

Jubileusz New Life Music

Jubileuszowy koncert zespołu New Life Music odbędzie się 6 października w krakowskiej Rotundzie. Na scenie pojawią się gościnnie Mieczysław Szcześniak, Natalia Niemen i Ewa Uryga.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość