Niedziela, 2017.08.20 Bernarda, Sabiny, Samuela
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

Paweł Passini

Wielka feta z okazji otwarcia Centrum Kultury w Lublinie

Centrum_Kultury_w_Lublinie
Centrum Kultury w Lublinie będzie świętować powrót na mapę miasta. Wielka feta pod hasłem "Jesteśmy w Centrum" planowana jest od 20. do 29. września. W programie m.in. koncert Tie Break z Michałem Urbaniakiem, trzy premiery teatralne, wernisaże wystaw, zwiedzanie Centrum, pokazy filmów i wiele innych atrakcji.

Zły na Scenie Prapremier InVitro

zly_plakat
Dariusz Jeż, obecnie aktor Sceny Prapremier InVitro, w przeszłości zajmował się działalnością przestępczą, za którą otrzymał i odsiedział kilkuletni wyrok. Na podstawie jego przeżyć i doświadczeń powstał spektakl Zły, który zostanie wystawiony dwukrotnie 10. maja w Teatrze Centralnym w Lublinie.

Wariacje Passiniego na temat Kantora i kabały

kukla_ksiega_blasku_foto
Spektakl Kukła. Księga blasku zrealizowany w neTTheatre przez Pawła Passiniego zostanie wystawiony w Lublinie 10. i 11. marca. Po drugim spektaklu odbędzie się spotkanie z reżyserem oraz aktorami.

Książę muzyki gospel i inne atrakcje Festiwalu Singera

ach_odessa_mama_plakat
Wybitny amerykański wokalista Joshua Nelson noszący miano księcia muzyki gospel będzie jedną z gwiazd IX edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. A to dopiero początek długiej listy artystów, którzy potwierdzili udział w imprezie. Do Warszawy zawita również po raz pierwszy izraelski teatr Nephesis Theatre ze spektaklem Gimpel the Fool opartym na opowiadaniu noblisty I. B. Singera. Festiwal rozpocznie się 25. sierpnia, a wydarzenia festiwalowe zaplanowano do 2. września.

Noc Kultury 2012 - Lublin - Brama Wschodu

noc_kultury_lublin_2012
270 wydarzeń, 3000 współtwórców, 250 artystów ukraińskich, 50 unikalnych projektów polsko-ukraińskich (m.in. Opera Lwowska w dialogu z lubelskim Teatrem Muzycznym, Teatr Gardzienice w dialogu z Lwowskim Teatrem Akademickim), 10 przestrzeni muzycznych, 8 scen teatralnych, 2 strefy kina, Aleja Kultur, kilkadziesiąt wystaw i interwencje w przestrzeni publicznej - tak wygląda w liczbach program Nocy Kultury w Lublinie, która ogarnie miasto z 2. na 3. czerwca.

Nagroda Total Theatre dla Turandot

turandot_passiniego_plakat
Spektakl Turandot w reżyserii Pawła Passiniego otrzymał kolejną nagrodę na Festiwalu Fringe w Edynburgu. 25. sierpnia odbyła się ceremonia wręczenia nagród Total Theatre, podczas której przedstawiciele neTTheatre i Grupy Coincidentia odebrali trofeum w kategorii "Teatr fizyczny i wizualny".

Nagroda dla punkowej Turandot w Edynburgu

turandot_passiniego_plakat
Polski spektakl Turandot w reżyserii Pawła Passiniego otrzymał prestiżową nagrodę Bank of Scotland Herald Angel przyznawaną wydarzeniom i artystom biorącym udział w sierpniowych festiwalach w Edynburgu.

Zwierzątka Passiniego w Teatrze Centralnym

zwierzatka_foto
Premiera przedstawienia Zwierzątka, małe zwierzenia - najnowszego spektaklu Pawła Passiniego inspirowanego bajkami Siergieja Kozłowa - odbędzie się 7. grudnia w Teatrze Centralnym w Lublinie.

Odpoczywanie Passiniego otworzy Kontestacje 2009

odpoczywanie_foto
Spektakl Odpoczywanie w reżyserii Pawła Passiniego będzie jednym z pierwszych przedstawień, które będzie można zobaczyć 26. podczas V edycji Studenckiego Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego "Kontestacje" 2009. Podczas przeglądu, który rozpocznie się 26. listopada, zostanie zaprezentowanych ponad dwadzieścia przedstawień z całej Polski.

Turandot według Passiniego w języku migowym

turandot_passiniego_plakat
"Inspirowana Nagim Lunchem Williama Borroughsa wyprawa do Kraju Środka. Opera dla głuchych" - tak zapowiadana jest najnowsza premiera spektaklu Turandot według scenariusza i w reżyserii Pawła Passiniego, którą wystawią w Lublinie 16. października neTTheatre i Grupa Coincidentia.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość