Środa, 2017.07.26 Anny, Mirosławy, Joachima
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

Pełny Metraż

8. Międzynarodowy Festiwal Młodego Kina Pełny Metraż

pelny_metraz_2013_logo
Jedyny w Polsce Festiwal poświęcony wyłącznie pełnometrażowym filmom fabularnym i dokumentalnym kina autorskiego odbędzie się w trzeciej dekadzie listopada w Centrum Kultury Lublinie. W 8. edycji Międzynarodowego Festiwalu Młodego Kina Pełny Metraż wystartuje dziewięć filmów z siedmiu państw.

Letnia Replika Pełnego Metrażu w Lublinie

nie_ten_czlowiek_fotos6
Obsypany nagrodami film Pawła Wendorffa Nie ten człowiek będzie można obejrzeć w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego w Lublinie podczas Letniej Repliki Festiwalu Młodego Kina Pełny Metraż. Przegląd zaplanowano od 3. do 4. września.

Festiwal Pełny Metraż 2009 w Lublinie

pelny_metraz_fotos
Pokazy 9 filmów pełnometrażowych polskich i zagranicznych oraz spotkania z ich twórcami znalazły się w programie czwartej edycji festiwalu Pełny Metraż, który rozpoczął się w Lublinie 18. listopada. Nagroda festiwalowej publiczności zostanie przyznana w ostatnim dniu imprezy - 22. listopada.

Polski film niezależny laureatem Pełnego Metrażu

dla_ciebie_i_ognia_kadr
Film Dla Ciebie i Ognia w reżyserii Mateusza Jemioła oraz Tomasza Zasady otrzymał najwięcej głosów i zdobył nagrodę publiczności Multimedia Polska 2008 podczas III Międzynarodowego Festiwalu Młodego Kina Pełny Metraż w Lublinie. Główna nagroda pieniężna wynosiła 4 tys. zł.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość