Niedziela, 2017.08.20 Bernarda, Sabiny, Samuela
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

pop

Koncertowa premiera nowej płyty Deus Meus

wniebowianki_plakat
WNIEBOWIANKI - taki tytuł ma nowy krążek grupy Deus Meus, który od 25. kwietnia będzie dostępny w sprzedaży. Cały album można już kupić przedpremierowo w wersji mp3. Oficjalna premiera płyty nastąpi 20. kwietnia podczas koncertu premierowego, który odbędzie się w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach.

Roxette wystąpi na Torwarze

roxette_foto
Skandynawski duet Roxette wystąpi 19. czerwca 2011 r. na warszawskim Torwarze. Grupa wróciła na scenę po kilkuletniej cieżkiej chorobie wokalistki Marie Fredriksson, której szczęśliwie udało się wrócić do zdrowia.

Hurts zagrają w Polsce

hurts_foto
Grupa Hurts wystąpi w Polsce w styczniu 2011 z trzema koncertami. Duet z Manchesteru zagra w 21. stycznia w Klubie Studio w Krakowie, 22. stycznia w warszawskiej Stodole oraz 23. stycznia w gdańskim Parlamencie. Wkrótce do sprzedaży trafią bilety na koncerty.

Herbie Hancock zagra w Kongresowej

herbie_hancock_foto
Herbie Hancock wystąpi 29. listopada w Sali Kongresowej w Warszawie z materiałem ze swojej najnowszej płyty The Imagine Project. Podczas europejskiego tournee promującego płytę Hancockowi będą towarzyszyli: James Genus (bass), Trevor Lawrence Jr. (drums), Lionel Loueke (guitar), Greg Phillinganes (keyboards) i Kristina Train (vocals).

Czesław Śpiewa ruszył w Pop Tour

pop_okladka_cd
Duży skład formacji Czesław Śpiewa ruszył w trasę po Polsce. Najbliższy występ odbędzie się 11. października w krakowskim Loch Ness. W ramach koncertów promujących płytę POP muzycy wystąpią w pierwszej dekadzie listopada także w Edynburgu i Londynie.

Katy Perry wystąpi w Polsce

katy_parry_plakat
Katy Perry wystąpi 5. października w warszawskiej Stodole na swoim pierwszym koncercie w Polsce. Artystka przyjedzie do Polski z materiałem ze swojej najnowszej płyty Teenage Dream, z której pochodzi jeden z największych przebojów tego lata - California Gurls.

Czesław Śpiewa Pop w Stodole

pop_okladka_cd
Koncert formacji Czesław Śpiewa promujący najnowszy album czesława Mozila Pop odbędzie się 28. kwietnia w warszawskim klubie Stodoła, dwa tygodnie po premierze krążka.

Nowy teledysk Czesława Mozila

pop_okladka_cd
Mozil uderza w ciężkie nuty. Nowy teledysk projektu Czesław Śpiewa W sam raz to miniaturowy horror. - Chcę pokazać Polskę, jakiej doświadczyłem koncertując w małych miastach - opowiada Czesław. Piosenka pojawi się na nowej płycie artysty zatytułowanej Pop. Premiera - 12. kwietnia, w dniu urodzin Czesława.

Nowa płyta Czesława w kwietniu

pop_okladka_cd
Nowa płyta studyjna formacji Czesław Śpiewa ukaże się 12. kwietnia. Najnowszy album muzyka zaliczanego do grona twórców alternatywnych będzie nosił tytuł POP. "POP to nie akordeon. POP to dźwięki orkiestry i historie o Polsce" - zapowiada wytwórnia Mystic Production. 

Bilety na koncert Eltona Johna w Warszawie

Sprzedaż biletów na koncert Eltona Johna w Warszawie rozpocznie się 3. lutego w samo południe - poinformowała firma Makroconcert, organizator występu brytyjskiej gwiazdy w Polsce. Elton John wystąpi na Stadionie Polonii 30. maja.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość