Środa, 2017.08.23 Apolinarego, Miły, Róży
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

premiera płyty

Suzanne Vega nagrała płytę w drodze

Tales_from_the_Realm_okladka_cd
Po siedmiu latach przerwy Suzanne Vega powraca z dziesięcioma nowymi kompozycjami. Premiera albumu Tales from the Realm of the Queen of Pentacle zapowiadana jest na 3. lutego 2014 r.

Możdżer, Danielsson i Fresco nagrali Polskę

polska_okladka_cd
Leszek Możdżer, Lars Danielsson i Zohar Fresco nagrali wspólnie kolejną płytę. Premiera albumu Polska zapowiadana jest na 25. października, a poza utworami członków grupy znajdzie się na nim również kompozycja... Hendrixa!

Polska będzie pierwszym krążkiem jazzowego tercetu dystrybuowany poza Polską - czyli w Europie, Azji i USA - przez prestiżową niemiecką wytwórnię płytową ACT. Poza wersją podstawową albumu ma ukazać się również jego limitowana edycja zrealizowana w dźwięku przestrzennym w formacie Super Audio CD.

Dwa tygodnie po premierze Możdżer, Danielsson i Fresco ruszą w trasę koncertową z Polską po Polsce.

Akustyczny krążek Skunk Anansie

An_Acoustic_Skunk_Anansie_okladka_cd
An Acoustic Skunk Anansie - Live In London to tytuł pierwszego w dyskografii koncertowego wydawnictwa zespołu Skunk Anansie. Polska premiera płyty zapowiadana jest na wrzesień.

David Lynch wydaje nową płytę

the_big_dream_okladka_cd
David Lynch wydaje drugą solową płytę. Legendarny reżyser, dwa lata po muzycznym debiucie krążkiem Crazy Clown Time, kończy pracę nad albumem The Big Dream. Premiera wersji CD i LP planowana jest na 15. lipca.

Aga Zaryan i piosenki Niny Simone

Aga_Zaryan_fot_Jacek_Poremba
Aga Zaryan pracuje nad nowym albumem. Będzie to hołd złożony Ninie Simone i Abbey Lincoln. Premiera płyty zaplanowana jest na jesień tego roku. Wybierając materiał na nowy album Aga Zaryan zanurzyła się na wiele miesięcy w muzyce tworzonej przez Ninę i Abbey. Słuchając dziesiątek archiwalnych nagrań, niezapomnianych koncertów, światowej sławy przebojów, ale także utworów mniej popularnych, skrupulatnie wybierała kompozycje, które są dla niej bliskie.

Wspólna płyta L.U.C & Motion Trio

luc_i_motion_trio_foto
L.U.C & Motion Trio nagrali album w zaskakującej i niespotykanej dotąd kooperacji muzycznej będącej fuzją dźwięków akordeonu z nowymi brzmieniami. Premiera ponad 60-minutowej płyty Nic się nie stało zapowiadana jest na 20. kwietnia. Krążek zapowiada singiel Oda do młodości 2013 z gościnnym udziałem Buki.

Nowy album Alison Moyet

the_minutes_okladka_cd
Pierwszy od sześciu lat nowy album studyjny Alison Moyet ukaże się 6. maja - zapowiada polski wydawca krążka. Za produkcję płyty zatytułowanej The Minutes odpowiada Guy Sigsworth, który ma na swoim koncie współpracę m.in. z Bjork, Goldie, Robyn i Madonną. 

Album koncertowy Dead Can Dance

anastasis_in_concert_okladka
In Concert to tytuł nowego albumu koncertowego grupy Dead Can Dance. Premiera wydawnictwa zapowiadana jest na 22. kwietnia. Album będzie dostępny w kilku formatach: jako 90-minutowy występ ukaże się na 3 płytach winylowych, będzie dostępny na dwóch płytach CD oraz w formie cyfrowej. 

Msza Świata - międzynarodowa liturgia na CD

msza_swiata_okladka_cd
Części stałe Mszy Świętej wykonywane w różnych językach oraz pieśni religijne z różnych części świata znalazły się na płycie CD Msza Świata wydanej przez Referat Misyjny Księży Werbistów z Pieniężna.

Now What ?! - nowa płyta Deep Purple

deep_purple_foto
Grupa Deep Purple wydaje pierwszy od ośmiu lat studyjny album. Płyta brytyjskiej legendy rocka będzie nosiła tytuł Now What?! Premiera krążka zapowiadana jest na 26. kwietnia. Całość ma zawierać jedenaście nowych utworów, natomiast limitowana edycja albumu będzie wzbogacona o płytę DVD. Now What ?! będzie również wydane jako podwójny vinyl.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość