Piątek, 2017.09.22 Maury, Milany, Tomasza
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

22. września

22. września

1959 - zainaugurowano pierwsze połączenie telefoniczne między Stanami Zjednoczonymi a Europą;

1989 - Sąd Najwyższy zarejestrował Niezależne Stowarzyszenie Studentów;

1989 - zespół Lombard przyleciał do stolicy Iraku Bagdadu. Był drugą grupą rockową występującą w tym kraju, a pierwszą mającą w swoim składzie wokalistkę (i to blondynkę!).

Więcej w kalendarium »

punk rock

Billy Talent na dwóch koncertach w Polsce

billy_talent_plakat
Grupa Billy Talent przyjedzie jesienią na dwa koncerty do Polski. Kanadyjczycy po odwołaniu zimowej trasy koncertowej zdecydowali się na powrót do Europy. W Polsce wystąpią 6. listopada (Warszawa, Stodoła) i 7. listopada (Kraków, Studio) supportowani przez zespół The Wonder Years.

Bad Religion zagra w Stodole

bad_religion_foto
Grupa Bad Religion ponownie wystąpi w Polsce! Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 12. sierpnia w warszawskiej Stodole i będzie częścią trasy promującej najnowszy album zespołu zatytułowany True North.

Billy Talent - odwołane oba koncerty w Polsce

billy_talent_foto
Zespół Billy Talent przyjedzie do Polski w przyszłym roku na dwa koncerty. 5. lutego 2013 r. formacja wystąpi w krakowskim klubie Studio, a dzień później, 6. lutego, w warszawskiej Stodole. Wkrótce mamy poznać szczegóły na temat biletów.

Rise Against na Rock In Summer 2012

rise_against_foto
Grupa Rise Against wystąpi 20. czerwca w Parku Sowińskiego w Warszawie w ramach Rock In Summer 2012. To drugi, po marcowym i wyprzedanym wiele tygodni przed imprezą, koncert amerykańskiej grupy w Polsce.

Armia rusza w trasę z Legendą

legenda_okladka
Z okazji 20-lecia wydania albumu Legenda zespół Armia zagra jesienią jubileuszową trasę Armia gra Legendę. Pierwszy koncert odbędzie się 15. października w Tomaszowie Lubelskim.

Gogol Bordello zagra tylko raz

gogol_bordello_foto2
Zaplanowany na 21. czerwca koncert Gogol Bordello podczas Rock In Summer w Warszawie będzie jedynym polskim występem tej grupy w trakcie najbliższych wakacji. Nie dojdzie do skutku zapowiadany wcześniej koncert Gogol Bordello na Przystanku Woodstock.

Vessels zagra przed Oceansize

vessels_foto
Pochodzący z Leeds zespół Vessels zagra jako support przed jedynym w Polsce występem brytyjskiej formacji Oceansize. Koncert odbędzie się 23. października w klubie Hydrozagadka w Warszawie.

Dwa koncerty Die Toten Hosen wyprzedane

die_toten_hosen_foto
Skończyły się bilety na krakowski  (9.10 Kwadrat) oraz wrocławski (10.10 WZ) koncert Die Toten Hosen. Zespół zagra w Polsce pięć razy, na trzy koncerty są jeszcze wejściówki: 5. października w Poznaniu (Eskulap), 6. października w Gdańsku (Parlament) oraz 8. października w Warszawie (Stodoła).

The Black Tapes i CF98 na Rock In Summer Festival

the_black_tapes_foto
Formacje The Black Tapes oraz CF98 to kolejni wykonawcy Rock In Summer Festival, nowej imprezy, która po raz pierwszy odbędzie się 17. sierpnia w warszawskim Parku Sowińskiego. Wcześniej udział w koncercie potwierdziły grupy Bad Religion oraz Billy Talent.

Billy Talent na Rock In Summer Festival

billy_talent_foto
Grupa Billy Talent wystąpi na Rock In Summer Festival - nowej imprezie, której pierwsza edycja odbędzie się 17. sierpnia w warszawskim Parku Sowińskiego. Wcześniej udział w festiwalu zapowiedziała formacja Bad Religion.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość