Wtorek, 2017.09.26 Cypriana, Justyny, Łucji
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

26. września

26. września

1849 - urodził się Iwan Pawłow, rosyjski twórca fizjologii wyższych czynności nerwowych, laureat Nagrody Nobla w 1904 r. za badania nad fizjologią trawienia. Wprowadził pojęcie odruchów warunkowych;

1939 - w nocy z 26 na 27 utworzono "Służbę Zwycięstwu Polski", przekształcono ją później w Związek Walki Zbrojnej. Ostatecznie powstała z tej organizacji Armia Krajowa.

Więcej w kalendarium »

smooth jazz

Candy Dulfer na koncertach w Polsce

candy_dulfer_foto
Popularna saksofonistka jazzowa wystąpi jesienią na trzech koncertach w Polsce w ramach trasy Candy Dulfer & New DJ-Band. Artystce będzie towarzyszył zespół Funky Stuff oraz wokaliści, a wyjątkowo również holenderski artysta DJ Kikke. Koncerty odbędą się w Krakowie (24.11), Warszawie (25.11) i Poznaniu (26.11).

Pięć koncertów Chrisa Bottiego w Polsce

chris_botti_foto
Chris Botti przyjedzie w 2013 roku do Polski na pięć koncertów. Trębacz wystąpi z zespołem 15. marca w Poznaniu (Sala Ziemi, MTP), 16. marca w Gdyni (Hala Sportowo-Widowiskowa), 17. marca w Warszawie (Sala Kongresowa), 18. marca we Wrocławiu (Hala Orbita) i 20. marca w Zabrzu (Dom Muzyki i Tańca).

Koncertowa premiera nowej płyty Deus Meus

wniebowianki_plakat
WNIEBOWIANKI - taki tytuł ma nowy krążek grupy Deus Meus, który od 25. kwietnia będzie dostępny w sprzedaży. Cały album można już kupić przedpremierowo w wersji mp3. Oficjalna premiera płyty nastąpi 20. kwietnia podczas koncertu premierowego, który odbędzie się w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach.

Candy Dulfer na Ethno Jazz Festival

candy_dulfer_foto
Candy Dulfer, niekwestionowana królowa smooth jazzowego saksofonu, zagra we Wroclawiu na Ethno Jazz Festivalu. Koncert odbędzie się 9. marca w hali Orbita znanej melomanom z występów Pata Methenego, Bobby’ego McFerrina czy Diany Krall.

Sade wystąpi w Polsce!

sade_foto
Ze względu na sensacyjne recenzje i wspaniałe reakcje publiczności po wiosennej trasie, wokalistka ogłosiła, że wróci jesienią do Europy na kolejne koncerty. Zaplanowano je w Niemczech, Szwajcarii, Danii oraz - po raz pierwszy - w Finlandii, Rosji, Polsce, Chorwacji i na Wegrzech.

Chris Botti na Sopot Jazz 2010

chris_botti_foto
Słynny amerykański trębacz smooth jazzowy Chris Botti wystąpi 15. października w Sheraton Sopot Hotel w ramach Sopot Jazz 2010. Wieczór poprowadzi Marcin Jacobson.

Chris Botti w Domu Muzyki i Tańca

chris_botti_foto
Słynny amerykański trębacz smooth jazzowy Chris Botti po raz trzeci wystąpi w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Koncert odbędzie się 10. października. Będzie to pierwszy z serii występów Bottiego w Polsce: 14. października muzyk zagra w Warszawie, a 15. października w Sopocie.

Ive Mendes wystąpi w Zabrzu - koncert przeniesiony na maj

ive_mendes_okladka
Ive Mendes - artystka okrzyknięta przez krytyków "brazylijską Sade", wystąpi 15. maja w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Pierwotnie występ planowany byl na kwiecień tego roku. Artystka zaprezentuje w Polsce swoje największe przeboje z krążków Ive Mendes i Magnetism.

Tańsze wejściówki na koncerty Basi w Warszawie i Poznaniu

basia_foto2
Osoby, którym nie udało się kupić biletów na koncerty Basi w Warszawie oraz w Poznaniu, będą miały możliwość zakupienia tańszych wejściówek na oba występy - poinformował organizator trasy popularnej wokalistki.

Poznański koncert Basi wyprzedany

basia_foto2
Wszystkie bilety na koncert Basi Trzetrzelewskiej, który odbędzie się w Poznaniu 7. października, zostały wyprzedane. Kończą się także bilety na występ w Warszawie (6. października) i w Zabrzu (5 października). Koncerty odbędą się w ramach krótkiej trasy promującej płytę It's That Girl Again.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość