Środa, 2017.08.23 Apolinarego, Miły, Róży
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

Suzanne Vega

Suzanne Vega nagrała płytę w drodze

Tales_from_the_Realm_okladka_cd
Po siedmiu latach przerwy Suzanne Vega powraca z dziesięcioma nowymi kompozycjami. Premiera albumu Tales from the Realm of the Queen of Pentacle zapowiadana jest na 3. lutego 2014 r.

Suzanne Vega na trzech koncertach w Polsce

suzanne_vega_foto
Suzanne Vega wystąpi w Polsce w czerwcu z trzema koncertami. Artystka zaśpiewa piosenki z najnowszego albumu Close-Up Vol.1 Love Songs oraz swoje największe przeboje w Kołobrzegu, Olsztynie i Wrocławiu.

Suzanne Vega także w Gdańsku!

suzanne_vega_foto
Suzanne Vega wystąpi w lipcu nie tylko w Warszawie, jak informowaliśmy wcześniej, ale również w Gdańsku. Koncert w Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się dzień po występie w warszawskiej Sali Kongresowej, czyli 29. lipca.

Suzanne Vega w Sali Kongresowej

suzanne_vega_foto
Suzanne Vega ponownie wystąpi w Polsce. Jedyny w tym roku koncert artystki w Warszawie odbędzie się 28. lipca w Sali Kongresowej. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Suzanne Vega w Szczecinie

Suzanne Vega zaśpiewa 3 lipca w Teatrze Letnim w Parku Kasprowicza w Szczecinie. Koncert odbędzie się w ramach cyklu Szczecin Music Fest.

Suzanne Vega w Polsce: są bilety

Ruszyła sprzedaż biletów na jedyny w Polsce koncert Suzanne Vegi. Artystka wystąpi 27 października w warszawskiej Sali Kongresowej w ramach trasy promującej jej najnowszy album Crime & Beauty.

Suzanne Vega zaśpiewa w Polsce

Suzanne Vega wystąpi w Polsce w ramach trasy promującej wydany w czerwcu album Crime & Beauty. Płyta zbiera doskonałe recenzje na całym świecie, potwierdzając niezwykły talent Suzanne Vegi jako poetki i niepowtarzalnej wokalistki. Jedyny koncert artystki w naszym kraju odbędzie się w sobotę 27 października w warszawskiej Sali Kongresowej. Bilety trafią do sprzedaży 24 września.

Suzanne Vega - galeria artystki

Suzanne Vega to autorka niezwykle emocjonalnych piosenek, które sama wykonuje. Jest poetką ulicy, której oko wyłapuje ruchy i jaskrawe kolory otaczającego nas życia.

Nowy Jork to Suzanne Vega?

Nowy album Suzanne Vega zatytułowany Beauty & Crime ukaże się na początku czerwca. Na krążku znajdzie się 11 piosenek skoncentrowanych wokół Nowego Jorku - miasta, w którym autorka dorastała i nadal mieszka.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość