Poniedziałek, 2017.05.29 Benity, Maksymiliana, Teodozji
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

29. maja

29. maja

Dzień Drukarza

Gdy na Magdalenę pogoda, to wygoda,
gdy zaś słota, to lichota.

1913 - premiera baletu Święto wiosny Igora Strawińskiego w Paryżu wywołała prawdziwy skandal;

1953 - najwyższy szczyt świata Mount Everest (8.848) został zdobyty przez Nowozelandczyka Edmunda Hillarego i Nepalczyka Norgaya Tenzinga.

Więcej w kalendarium »

Tomasz Bazan

V MAAT Festival w Lublinie

v_maat_festival
Prezentacja działań artystycznych tancerzy, którzy brali w tym roku udział w programie rezydencyjnym w Lublinie, czytanie performatywne Medei Eurypidesa, perfromance/live act w reżyserii Tomasza Bazana oraz pokazy filmów dokumentalnych znalazły się w programie V MAAT Festival w Lublinie, który rozpocznie się 14. grudnia.

Król Olch - premiera Maat Projektu

krol_olch_foto
Król Olch Johanna Wolfganga Goethego stał się inspiracją do najnowszego spektaklu Teatru Maat Projekt. Premiera przedstawienia w reżyserii Ewy Wyskoczyl odbędzie się 19. marca w Art Studio ACK UMCS "Chatka Żaka" w Lublinie.

Wake Up In The Evening - premiera Teatru Maat

wake_up_in_the_evening_plakat
Teatr Maat Projekt po raz pierwszy zaprezentuje swoj nowy spektakl Wake Up In The Evening w Lublinie. Premiera została zaplanowana na 22. stycznia w Art Studio ACK UMCS.

Wieczór dwóch spektakli w lubelskim Centrum Kultury

in_innocent_plakat
Pokaz solowego spektaklu LANG Tomasza Bazana oraz pierwszy pokaz work in progress pierwszej frazy choreograficznej najnowszego spektaklu IN INNOCENT w reżyserii Tomasza Bazana i wykonaniu Justyny Jasłowskiej i Kingi Boruń będzie można obejrzeć 8. maja w Centrum Kultury w Lublinie.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość