Piątek, 2017.09.22 Maury, Milany, Tomasza
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

22. września

22. września

1959 - zainaugurowano pierwsze połączenie telefoniczne między Stanami Zjednoczonymi a Europą;

1989 - Sąd Najwyższy zarejestrował Niezależne Stowarzyszenie Studentów;

1989 - zespół Lombard przyleciał do stolicy Iraku Bagdadu. Był drugą grupą rockową występującą w tym kraju, a pierwszą mającą w swoim składzie wokalistkę (i to blondynkę!).

Więcej w kalendarium »

Twilight

Rekordowy finał Sagi Zmierzch

przed_switem2_gal2
Ostatnia część Sagi Zmierzch - Przed Świtem. Część 2 wyznaczyła nowy rekord otwarcia podczas premierowego weekendu w 2012 roku w Polsce: do kin wybrało się 420 tys. widzów. Na kolejnych miejscach znalazły sięSkyfall (390 tys. widzów) oraz Jesteś Bogiem (370 tys. widzów).

Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2 tuż po północy

przed_switem2_plakat2
Robert Pattinson i Kristen Stewart ostatni raz jako Edward i Bella pojawią się na ekranach kin 16. listopada. Na specjalnych pokazach w nocy z czwartku na piątek minutę po północy będzie można zobaczyć ostatnią część Sagi w ponad 100 kinach w całej Polsce. W kinach IMAX pokazy odbędą się w czwartek o 22:00.

Saga Zmierzch: Przed świtem 2 - galeria i zwiastun

Producenci Sagi Zmierzch ujawnili, że w ostatniej części cyklu Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 2  na fanów czeka niespodzianka. Autorka bestsellerowego cyklu książek, a jednocześnie producentka filmu, Stephenie Meyer wprowadziła do scenariusza nowe rozwiązanie finału, którego nie znajdziemy w książce.

Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 1 - galeria

Światowa premiera Sagi "Zmierzch": Przed świtem - część 1, pierwszej części finału historii miłości Belli i Edwarda, została zaplanowana na 18. listopada tego roku.

Polski trailer 3. części Zmierzchu

W sieci pojawił się oficjalny polski trailer trzeciej części Sagi Zmierzch. Zaćmienie trafi na ekrany polskich kina w dniu swojej światowej premiery - 30. czerwca 2010 r.

Światowa premiera Zaćmienia w Polsce - galeria

Trzecia część ekranizacji sagi Zmierzch pojawi się w polskich kinach w dniu światowej premiery filmu -  30. czerwca 2010 r. Film Saga Zmierzch: Zaćmienie (The Twilight Saga: Eclipse) wyreżyserował David Slade.

Noc Zmierzchu i Wampirów

zmierzch2_plakat1
Noc Zmierzchu i Wampirów związana z premierą jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - ekranizacji drugiej części sagi Stephanie Meyer - odbędzie się 20. i 21. listopada w 23. kinach w Polsce. Uczestnicy Nocy będą mogli obejrzeć obie części Sagi Zmierzch oraz film Underworld 2: Ewolucja.

Nowości w galerii filmu Księżyc w nowiu

Galeria filmu Księżyc w nowiu, ekranizacji drugiej części wampirzej sagi Stephanie Meyer Zmierzch, wzbogaciła się o 10 nowych fotosów. Film trafi na ekrany polskich kin 20. listopada.

Księżyc w nowiu: Nowości w galerii, trailer i teledysk

Pięć nowych zdjęć, teledysk do najnowszej piosenki promującej film Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu zatytułowanej Meet Me On The Equinox wykonanej przez zespół Death Cab For Cutie’s i ostateczny polski zwiastun filmu, który trafi na ekrany polskich kin 20. listopada - promocja ekranizacji drugiego tomu sagi Stephanie Meyer ruszyła pełną parą.

Księżyc w nowiu: zwiastun filmu z polskimi napisami

zmierzch2_plakat1
W serwisie Youtube pojawił się ostateczny zwiastun filmu Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu z polskimi napisami. Ekranizacja drugiego tomu cyklu powieściowego Stephanie Meyer trafi na ekrany kin w Polsce 20. listopada.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość