Poniedziałek, 2017.08.21 Franciszka, Kazimiery, Ruty
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

warsztaty dla dzieci

Światłoczuły Zaczarowany ołówek w północnej Polsce

zaczarowany_olowek_mapa
Seanse klasyki polskiej animacji - serialu Zaczarowany ołówek - połączone z warsztatami filmowymi odbędą się od 6. do 13. grudnia w miejscowościach północnej Polski, w których nie ma kin. Po każdej projekcji zaplanowano warsztaty prowadzone przez Elizę Płocieniak-Alvarez, dzięki którym dzieci dowiedzą się jak w prosty sposób stworzyć film animowany.

Wakacje w szczecińskiej Pleciudze

wakacje_w_pleciudze
Dwa tygodnie na przygotowanie spektaklu, który zakończy półkolonie - to propozycja wakacyjnego spędzenia czasu dla dzieci i młodzieży ze Szczecina. Warsztaty teatralne w Teatrze Pleciuga przeznaczone są dla uczestników od 9. do 15. lat.

Wakacje w warszawskim Kinie Praha

wakacje_w_kinie_praha_plakat
Mnóstwo atrakcji przygotowano dla dzieci i ich rodziców podczas wakacji w warszawskim Kinie Praha. W lipcu i w sierpniu odbędą się tam poranne projekcje bajek połączone z ciekawymi warsztatami dla dzieci. Bilety od 10 zł.

Rodzice na widowni, a dziecko na warsztatach

ambientowka_foto
Oglądaj spektakl, a my w tym czasie zaopiekujemy się Twoim dzieckiem - to propozycja Teatru Polskiego w Poznaniu, który po raz pierwszy zaproponuje rodzicom spokojne popołudnia na widowni i zajęcia dla ich dzieci 18. i 19. maja.

Literacki Wehikuł Czasu z Julianem Tuwimem

wehikul_czasu_z_tuwimem
Warsztaty dla dzieci w różnym wieku jako pretekst do wejścia w świat wierszy, rymów, metafor oraz fabuł i przenoszenie świata w nich przedstawionego do rzeczywistości - to program zajęć z cyklu Literacki Wehikuł Czasu w Muzeum Literatury w Warszawie. 3. marca bohaterem zajęć będą Julian Tuwim i jego poezja.

Lutosławski dla dzieci

lancuszek_plakat
Łańcuszek czyli mini-festiwal dla dzieci w ramach obchodów 100.  rocznicy urodzin Witolda Lutosławskiego odbędzie się w ostatnią sobotę stycznia i trzy weekendowe dni lutego w różnych ośrodkach kultury w Warszawie.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość