Piątek, 2017.09.22 Maury, Milany, Tomasza
lokalizator imprez Sprawdź co się dzieje w Twoim województwie

22. września

22. września

1959 - zainaugurowano pierwsze połączenie telefoniczne między Stanami Zjednoczonymi a Europą;

1989 - Sąd Najwyższy zarejestrował Niezależne Stowarzyszenie Studentów;

1989 - zespół Lombard przyleciał do stolicy Iraku Bagdadu. Był drugą grupą rockową występującą w tym kraju, a pierwszą mającą w swoim składzie wokalistkę (i to blondynkę!).

Więcej w kalendarium »

Zmierzch

Rekordowy finał Sagi Zmierzch

przed_switem2_gal2
Ostatnia część Sagi Zmierzch - Przed Świtem. Część 2 wyznaczyła nowy rekord otwarcia podczas premierowego weekendu w 2012 roku w Polsce: do kin wybrało się 420 tys. widzów. Na kolejnych miejscach znalazły sięSkyfall (390 tys. widzów) oraz Jesteś Bogiem (370 tys. widzów).

Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2 tuż po północy

przed_switem2_plakat2
Robert Pattinson i Kristen Stewart ostatni raz jako Edward i Bella pojawią się na ekranach kin 16. listopada. Na specjalnych pokazach w nocy z czwartku na piątek minutę po północy będzie można zobaczyć ostatnią część Sagi w ponad 100 kinach w całej Polsce. W kinach IMAX pokazy odbędą się w czwartek o 22:00.

Saga Zmierzch: Przed świtem 2 - galeria i zwiastun

Producenci Sagi Zmierzch ujawnili, że w ostatniej części cyklu Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 2  na fanów czeka niespodzianka. Autorka bestsellerowego cyklu książek, a jednocześnie producentka filmu, Stephenie Meyer wprowadziła do scenariusza nowe rozwiązanie finału, którego nie znajdziemy w książce.

Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 1 - galeria

Światowa premiera Sagi "Zmierzch": Przed świtem - część 1, pierwszej części finału historii miłości Belli i Edwarda, została zaplanowana na 18. listopada tego roku.

Historia grupy Paramore

paramore_foto
Początki Paramore sięgają roku 2004, gdy do braci Josha i Zaca Farro - założycieli grupy - dołączyła charyzmatyczna wokalistka Hayley Williams. W tym samym roku zespół podpisał kontrakt z amerykańską wytwórnią Fueled by Ramen, który zaowocował wydaniem pierwszego długogrającego albumu All We Know Is Falling.

Saga Zmierzch: Zaćmienie - galeria

Galeria zdjęć i plakatów z filmu Saga Zmierzch: Zaćmienie.

Polski trailer 3. części Zmierzchu

W sieci pojawił się oficjalny polski trailer trzeciej części Sagi Zmierzch. Zaćmienie trafi na ekrany polskich kina w dniu swojej światowej premiery - 30. czerwca 2010 r.

Światowa premiera Zaćmienia w Polsce - galeria

Trzecia część ekranizacji sagi Zmierzch pojawi się w polskich kinach w dniu światowej premiery filmu -  30. czerwca 2010 r. Film Saga Zmierzch: Zaćmienie (The Twilight Saga: Eclipse) wyreżyserował David Slade.

Sekret rekordzistą Bestsellerów Empiku 2009

sekret_okladka
Sekret Rhondy Byrne został po raz trzeci z rzędu laureatem nagrody Bestseller Empiku. Co więcej tytuł ten zdobył w tym roku statuetkę w dwóch wersjach i kategoriach: jako książka i film wydany na DVD. Dwie nagrody - dla książki i filmu - otrzymał również Zmierzch. Pierwszy tom cyklu Stephanie Meyer oraz jego ekranizacja to pierwsze nagrody Empiku dla tej serii.

Ponad ćwierć miliona widzów na drugim Zmierzchu

zmierzch2_plakat1
Druga część Sagi Zmierzch: Księżyc w nowiu znakomicie zadebiutowała w polskich kinach . W pierwszy weekend ekranizację powieści Stephanie Meyer obejrzało 266 115 widzów.
Projekt i realizacja: direktpoint
Subskrybuj zawartość