Środa, 2017.10.18 Hanny, Klementyny, Łukasza

Metallica na Sonisphere Festival 2014

2014-07-11
Metallica_na_Sonisphere_Festival_2014
Live Nation
Stadion Narodowy
od 198 zł
Metallica wystąpi 11. lipca na Sonisphere Festival 2014 w Warszawie. Jako szczególny hołd dla swoich fanów zespół zaprezentuje Metallica By Request, interaktywne doświadczenie koncertowe. Grupa zaprasza fanów do tworzenia set listy.

Fani, którzy kupią bilety online na nadchodzący Sonisphere Festiwal w Polsce, zostaną zaproszeni do głosowania i zestawienia set listy utworów, które zagra Metallica. Zespół daje szansę na stworzenie set listy marzeń z ponad 30-letniego dorobku czyli ponad 140 nagranych piosenek.

Tradycyjny zestaw 18-piosenkowej set listy będzie zawierać 17 utworów z największą liczbą głosów fanów, a ponieważ Metallica również czynnie brać będzie udział w zabawie, 18 piosenką będzie zupełnie nowy utwór! Na www.metallica.com fani będą mogli śledzić, jak kształtują się głosy na poszczególne koncerty w europejskich miastach.

- Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uwolnić się z czterech ścian studia, by po raz kolejny zagrać dla naszych europejskich oddanych przyjaciół przez kilka tygodni maja i czerwca - powiedział Lars Ulrich. - Dodatkowo fakt, że wszyscy nasi fani wybiorą utwory, które zagramy, będzie fantastycznym projektem, następnym poziomem zabawy i zdjęciem obowiązku z moich rąk czyli faceta, który zazwyczaj spisuje setlistę! - dodał muzyk.

Sonisphere Festival w Polsce odbędzię się w 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety na festiwal będą dostepne w sprzedaży od piątku, 6. grudnia od godziny 10:00 na stronie LiveNation.pl.
Projekt i realizacja: direktpoint